Jump to content

apioo

Użytkownicy
 • Content Count

  1,112
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  2

Posts posted by apioo


 1. Mimo, że nie na temat to warto wspomnieć, że metody "gruntowo-spławikowe" jak np paternoster w przypadku gdy przynęta z haczykiem nie jest najdalej oddaloną od wędziska częścią zestawu, są również nielegalne.


 2. W dniu 23.01.2019 o 23:04, Lucjan Kula napisał:

  Chciałbym ale ogranicza mnie Wks Rzeszów nie opłacę Rzeszowa automatycznie nie jestem brany pod uwagę w klasyfikacji Gpx  ....

  Będąc w krośnieńskim okręgu, nie można być branym pod uwagę w Gpx?


 3. 2 godziny temu, kubus napisał:

  Tego nie liczmy, bo jest zakaz trolingu na wszystkich wodach PZW TGB.

   

  RZ pełna to 200zł. A czy na terenie ZO TGB są wody dodatkowo płatne?

  Są i co z tego, skoro porozumienie dotyczyło tylko wód płynących?


 4. W dniu 3.07.2018 o 11:39, patryn napisał:

   

  Kary finansowe powinny być wysokie, ale odbieranie prawo jazdy? przecież prawo jazdy nie uprawnia do pływania motorówka czy też skuterem wodnym. Więc jakim prawem możne być zabierane? 

  Tylko tak dalej - kto nie wpuści księdza po kolędzie lub da na mszy mniej niż 10 zł też straci prawko. CHORY KRAJ!!!!

  W tamtym roku pytałem policjanta podczas kontroli na Klimkówce co ma prawojazdy do pływania na pontonie. Sens odpowiedzi policjanta był prosty, pływając pontonem z silnikiem elektrycznym, prowadzę pojazd mechaniczny i podlegam pod przepisy ustawy o ruchu lądowym, powietrznym i wodnym, jeśli będę pod wpływem alkoholu, to w świetle tej ustawy stracę prawojazdy.


 5. Alternatywą jest łowienie z molo, mostu, pomostu, kei, łachy piachu na środku rzeki czy głazu wystającego ponad lustro wody, przypuszczam, że chodziło o zakaz łowienia z mostów, tylko kogoś przerosło jak to sformułować.


 6. Suwak, fajnie, że to wychwyciłeś, ciekawe ile jeszcze takich perełek w regulaminie ma Okręg Rzeszów. W 2016 mieliśmy wpisany zakaz brodzenia w pozwoleniu, po tym jak został obśmiany, zmienili go na zakaz brodzenia na zbiornikach. O ile dobrze pamiętam w 2017 już takiego zakazu nie było, a tu widać okręg sprytnie zakaz zakamuflował, ewidentnie jest to objaw geniuszu jakiegoś Einsteina. :D 

   

  http://www.pzw.org.pl/rzeszow/wiadomosci/125870/60/sprostowanie_do_zezwolenia_na_amatorski_polow_ryb_wedka_na_2016_

×
×
 • Create New...

Important Information

Privacy Policy