Jump to content

rafaello

Użytkownicy
 • Content Count

  538
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  11

rafaello last won the day on July 19

rafaello had the most liked content!

Community Reputation

275 Excellent

About rafaello

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Odkąd jest przepławka węgorz jest częstym bywalcem na Wisłoku
 2. 40 zł wjazd jest się z czego cieszyć
 3. Łowi ktoś z kolegów amury na śliwki mirabelki,bo akurat czas na tą przynętę.
 4. Posiada ktoś może ładowarkę solarną do ładowania łódki zanętowej,możecie polecić sprawdzony model ?
 5. Podepnę się do pytania poleci ktoś miejsce gdzie można zapolować na karpia.
 6. rafaello

  Lipie

  Chciałem tylko zobrazować jak szybko drobnica radzi sobie z taką ilością pożywienia,najlepszym sprawdzianem jest postawienie federa i upewnienie się ile leszczyków i płotek pucuje wrzuconą kukurydze,podobnie można zaobserwować na filmach z kamer podwodnych,czasem dla karpia to tylko kulki 20 mm pozostają.
 7. rafaello

  Lipie

  Chyba nikt z Was nie był nigdy na zasiadce karpiowej,nie jestem znawcą ale wiaderko 10 litr mi wystarcza na 12 godzin łowienia,a przy nęceniu amura to i tak za mało,amur nie zatrzyma się nad miejscem w którym jest biały robaczek z postu powyżej.Tylko łowiska karpiowe no-kil dają możliwość złowienia dużych ryb na podkarpaciu i pewnie gdzie indziej też.
 8. Orientujecie się czy jutro dojedzie do Siepietnicy,czy przypadkiem Ropa nie zalała drogi
 9. rafaello

  Błażkowa

  Ciężki temat z tymi glonami,ale do wszystkich tych stawów dostawała się woda z Wisłoki, może to ma wpływ na zarastanie?Ale patrząc na no-kil Wróblowa,Siepietnica,Rzemień stawy mocno zasilane pasza a nie są zarośnięte.Kilkanaście lat temu podobna sytuacja w Polance staw zwany zakażnym nie mogliśmy poradzić sobie z glonami czyszczenie łódką dawało tylko chwilowy paro dniowy efekt,po spuszczeniu wody i wybraniu koparką mułu problem już się nie pojawia.
 10. rafaello

  Błażkowa

  Czwórka zarosła bez udziału wędkarzy,jeszcze parę lat temu łowiłem tam na spining i glonów nie było i mało kto tam łowił,a teraz jedna łąka więc wpływ nęcenia z zarastaniem nie bardzo trzyma się kupy.Podobna sytuacja na Ujeżdzie staw przy wisłoce, maksymalnie 3 osoby na całym stawie a staw zarośnięty jak Błażkowa.
 11. Podobnie sytuacja wygląda z pstrągiem na Stępince,kiedyś pstrągów od groma i zero bobrów,teraz tama za tamą pstrąga zero.
 12. Ciekawe kiedy będą Strzegocice wysadzać
×
×
 • Create New...

Important Information

Privacy Policy