Jump to content

mapet77

Użytkownicy
 • Content Count

  1,143
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

Everything posted by mapet77

 1. Zapraszam chętnych do wzięcia udziału w zawodach feederowych na Wisłoku - Olszynki w dniu 29.04.2018 r. Wpisowe 30 zł, dla wszystkich członków okręgu Rzeszów http://www.pzw.org.pl/1320/wiadomosci/167992/60/i_zawody_feederowe_gpx_okregu_29_kwiecien_wislok_olszynki
 2. Terminy i łowiska na zawody WKS Sekcji Feederowej oficjalnie umieszczone w kalendarzu PZW Rzeszów. 29.04.2018 Wisłok Olszynki 27.05.2018 Trzciana 24.06.2018 Rzemień 09.09.2018 Błażkowa Feederowe Mistrzostwa Okręgu: 6-7.10.2018 r Czyste http://www.pzw.org.pl/rzeszow/cms/22991/kalendarz_zawodow__2018_r
 3. Jutro pojawi się na profilu facebookowym :-)
 4. Miło nam poinformować iż przy WKS Rzeszów zawiązała się Sekcja Feederowa. Do tej pory udało się zorganizować i zaplanować cykl GPX Okręgu Rzeszów i MO. Dzięki temu każdy ma szanse na start w zawodach ogólnopolskich w dyscyplinie Feederowej. W tym wątku członkowie sekcji będą na bieżąco informowali o tym co się dzieje. A tym czasem zamieszczamy listę zawodów na 2018 r i zapraszamy na kolejne zebranie sekcji początkiem kwietnia a konkretny dzień podamy bliżej terminu. Można śledzić nas na bieżąco na Facebook https://www.facebook.com/Sekcja-feeder-WKS-Rzeszów-140644746724475/
 5. Nie, zestaw składa się z Kurtki, spodni typu ogrodniczki z wysokim pasem z tyłu, zasłaniającym szlachetne zakończenie kręgosłupa i do tego pod kurtkę kamizelka - bezrękawnik.
 6. Ostatnio miałem okazję spotkać nad wodą Adama Niemca który przybył w ubraniu Trapera. Powiem szczerze, że za takie pieniądze jakie w sklepie trzeba dać za Trapera to nic innego nie znajdziesz. Poszukaj w necie, bo nie chce nikomu reklamy robić ;- )
 7. mapet77

  kormorany !

  Jest sposób na kormorany A na poważnie to kiedyś, idąc brzegiem Wisłoka w Gliniku Zaborowskim naliczyłem na szybko trzy stada lecące w kierunku Czudca. W każdym około 40-50 ptaków
 8. Rozmawiałem z właścicielką na Czarnej i mówiła, że łowisko czynne cały rok. A co do tego czy się coś dzieje to w sobotę brały karpie z zarybienia tegorocznego (1-1,5 kg) i jeden jesiotr z głębokiej wody.
 9. W nowym sezonie wędkarskim - duże zmiany. Jedną z nich jest podejście nasze do filmów i relacji znad wody oraz tłumaczenie ich w dwóch językach: angielskim i rosyjskim. Zapraszam do obejrzenia wywiadu z mistrzem świata w feederze Philem Ringerem.
 10. Szeroko poszedłeś Ziomuś ;-)
 11. My z chłopakami też odwiedzimy targi ale tylko w sobotę Może jeden dzień wystarczy na ogarnięcie wszystkiego wzrokiem.
 12. Wielkie dzięki za wspaniałe chwile spędzone w zacnym towarzystwie! Rozmowy do północy były naprawdę gorące; tematy niekoniecznie związane z wędkarstwem również zagościły.
 13. Planuję być na Zlocie Wędki zostają w domu - jadę na integrację!
 14. Ja używam dwóch kijów: 3,9 m c.w. 150 g i drugi zestaw 3,6 m i 120 g c.w. Co do przyponów to około 10 cm wystarczy zawiązany na plecionce karpiowej i haczyk nr 8.
 15. Krótka migawka z zawodów Sensas Crazy Bait Method & Feeder Tech które odbyły się na łowisku Przystanek Stawy w miejscowości Grębów
 16. Krótki teledysk z zawodów Sensach Crazy Bait Method & Feeder Tech produkcji Current Production dla potrzeb Feeder Team Rzeszów: jl0bd04cdjrb4lyzsjkjy0w&google_view_type=#gpluscom ments
 17. Wczoraj dwa upomnienia i dzisiaj już jakby mniej łowiących było na Stawach w Głogowie i na Lipiu II ;-) Oczywiście kontrole z jednym z kolegów z PSR
 18. Najlepiej znajdź kilku ochotników ze swojego koła, tak abyście mogli w kilku chodzić na patrole. Zgłoś się do prezesa koła z inicjatywą, że chcecie wstąpić do SSR. Jeśli jest obrotny to się wami zajmie ;-) Ja, Gochu i Piker (oraz kilku kolegów z naszego koła) od kilku dni już jesteśmy w SSR i wczoraj kontrolowaliśmy Lipie, Lipie II i Głogów Młp.
 19. Kolejny film Feeder Team Rzeszów. Tym razem Piker połowił fajnych leszczy na kilkugodzinnym wypadzie po pracy
 20. Według mnie to haczyk jest zbyt mały. Ale skoro mówisz, że używasz nr 6 to do 12 mm powinien być ok. Piszesz, że zmieniłeś średnicę pelletu: na większy czy na mniejszy?
 21. W Liderze kupiliśmy ten Rig Box z Guru ;-)
 22. Standardowo do podajnika pellet 2mm, nie wiem jaki, zapomniałem zapachu, ale chyba krewetka bądź halibut. Jedno co mogę powiedzieć to "smrodek" Na hak kulka koloru żółtego pop-up o zapachu bliżej nieokreślonym. bo przesypana od kolegi z pudełka oryginalnego.
 23. A mnie się wczoraj coś takiego przytrafiło... 9,40 kg pełnołuskiego szczęścia ;-) Oczywiście na Metodę i na moje szczęście na mocniejszy zestaw.
 24. LuJu, wczoraj o tym rozmawiałem z Gochem i może się uda zrobić jakąś animację tylko musimy się podszkolić w programach komputerowych
 25. Jeszcze jedno branie niezacięte i później zmieniłem przynętę, bo wypad ten traktowałem jako testowanie różnego rodzaju kombinacji przynęt: smrodek plus słodziak itp. Ale najważniejsze to uwierzyć w skuteczność przynęty i łowić wytrwale.
×
×
 • Create New...

Important Information

Privacy Policy