Jump to content

tomek85

Użytkownicy
 • Content Count

  121
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

28 Excellent

Recent Profile Visitors

879 profile views
 1. Przecież to nie jest na Jasiołce !!!v
 2. Witam Kolegów, dla zainteresowanych link..........................http://www.pzw.org.pl/1381/wiadomosci/197081/60/zawody_spinningowe_trout_area__stawy_janda_26102019__komunikat_o
 3. Witam, temat na czasie!, niestety już od ,,długiego czasu" jak każdy z nas wie. Nie mniej jednak miejmy nadzieje, że przy wszystkich nas zainteresowaniu tematem coś ruszy z tą przestępczością przeciwko środowisku.... Pozdrawiam. https://wiadomosci.wp.pl/polska-splywa-sciekami-pracownik-oczyszczalni-ujawnia-noca-puszczamy-wszystko-do-rzeki-6423121882708097a
 4. Rezerwacja. Wiadomość prywatna.
 5. tomek85

  Zestaw Karpiowy.

  Tak, nadal oferta jest aktualna.....
 6. Tak szkoda, że nie wiedziałem w zimie o tym, iż przy drugim koszeniu w tym sezonie silnik zacznie zawodzić. Muszę nabyć szklaną kulę i zacząć przewidywać przyszłość . Natomiast za pierwsze info dzięki. Panowie jeszcze macie jakieś konkrety?
 7. Witam serdecznie Panowie, czy może Ktoś z czystym sumieniem polecić jakiegoś sprawdzonego serwisanta lub serwis kosiarek i kos spalinowych na terenie lub w pobliżu Rzeszowa. Oczywiście nie musi być to Ktoś z pod szyldu jakiegoś konkretnego producenta i z pieczątką SERWIS. Najważniejsze żeby się znał na swojej profesji (tak jak Pana Przemek z naszego Forum jeśli chodzi o kołowrotki :)). Z góry dziękuję za ewentualne namiary kontaktowe...... Pozdrawiam.
 8. Odmulić to jedno!!!! Natomiast trzeba przebudować ,,Próg Wodny Rzeszów"!!!! żeby był przepływ dolny i problem już nigdy nie wróci!!!!!!!
 9. tomek85

  Zestaw Karpiowy.

  Witam, w odniesieniu do mojego powyższego wpisu, obniżam cenę po raz drugi do kwoty 250 złotych za komplet (kołyska + waga) i jest to cena nie podlegająca negocjacji ze względu na 2 obniżki przez sprzedającego nazwijmy to promocją. Po analizie wartości rynkowej sprzedawanego zestawu należy stwierdzić, że ewentualny Nabywca zaoszczędza ok. 150 złotych, także zachęcam do zakupu. W sytuacji braku zainteresowania proszę Administratora Serwisu o usunięcie tego ogłoszenia (oczywiście w miarę możliwości) w dniu 01 maja 2019 r. Pozdrawiam.
 10. Witam, może jakiś regulamin podrzucisz. Ewentualnie odesłanie do konkretnego już obwieszczenia o zasadach rozgrywania tych Zawodów.... Pozdrawiam.
 11. Witam, rezerwuje łóżko do czasu jego obejrzenia, kontakt w prywatnej wiadomości. Pozdrawiam.
 12. Witam, mnie również zainteresowały te wędziska, mało ich w rynkowej sprzedaży. Natomiast co dla mnie ważne..., nie wiem czy są wyposażone w uchwyt do zawieszania przynęty przy blanku, patrząc na zdjęcia jakoś go nie widzę, Może Ty Kamil go zauważyłeś bądź wiesz czy jest? Ewentualnie któryś z Kolegów? Pozdrawiam.
 13. tomek85

  Zestaw Karpiowy.

  Witam, w związku z faktem, że zakładałem ewentualną negocjację ceny przez osoby zainteresowane zakupem ,,Zestawu", o czym nie wspomniałem powyżej, obniżam jego cenę do 270 złotych za całość. Pozdrawiam.
×
×
 • Create New...

Important Information

Privacy Policy