Jump to content

tomek85

Użytkownicy
 • Content Count

  125
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

30 Excellent

Recent Profile Visitors

973 profile views
 1. http://www.pzw.org.pl/home/wiadomosci/204450/60/uwaga_wedkarze_komunikat_w_zwiazku_z_covid__19
 2. Szkoda wielka, że numerów nie zauważył bądź nie spisał...po nich sprawca zostałby ustalony, plus zeznanie Twojego kolegi....i zostałby ukarany. Niestety tego co się dzieje nad Wisłokiem nie wspominając już o jego mniejszych dopływach nikt i nic już nie jest wstanie opanować... sytuacja już dawno temu wymknęła się z pod jakiejkolwiek kontroli jeśli chodzi o nielegalne wysypiska, zanieczyszczenia w efekcie tego zatrucia tych cieków. Obecna sytuacja związana z ogólnoświatową epidemią koronawirusa jest globalnym przykładem i efektem ,,dbania" o środowisko populacji ludzkiej, która tym ,,dbaniem" zasługuje na takie zjawiska! Jakość życia znacznie się pogorszyła i pogarsza czego mamy przykład w chwili obecnej, sukcesywnie będzie jeszcze gorzej - gorsza jakość powietrza, wody=jej braku, żywności oraz naszego zdrowia (wszystkie cztery i tak już wygórowanie wysoce złe ) moim zdaniem najgorsze co mogło spotkać Planetę Ziemię to człowiek . Bez urazy. Brawo My.
 3. Proszę pisać te informacje do wiadomości Działaczy P.Z.W Rzeszów.....Te osoby są zobligowane do działania w tego typu sprawach po uzyskaniu właśnie takich informacji. Później natomiast proszę się dopytywać w P.Z.W. Rzeszów o podjęte przez w/w działania w danej sprawie oraz o sposobie jej zakończenia przez dany organ do tego celu powołany.
 4. Proszę pisać te informacje do wiadomości Działaczy P.Z.W Rzeszów.....Te osoby są zobligowane do działania w tego typu sprawach po uzyskaniu właśnie takich informacji. Później natomiast proszę się dopytywać w P.Z.W. Rzeszów o podjęte przez w/w działania w danej sprawie oraz o sposobie jej zakończenia przez dany organ do tego celu powołany.
 5. Przecież to nie jest na Jasiołce !!!v
 6. Witam Kolegów, dla zainteresowanych link..........................http://www.pzw.org.pl/1381/wiadomosci/197081/60/zawody_spinningowe_trout_area__stawy_janda_26102019__komunikat_o
 7. Witam, temat na czasie!, niestety już od ,,długiego czasu" jak każdy z nas wie. Nie mniej jednak miejmy nadzieje, że przy wszystkich nas zainteresowaniu tematem coś ruszy z tą przestępczością przeciwko środowisku.... Pozdrawiam. https://wiadomosci.wp.pl/polska-splywa-sciekami-pracownik-oczyszczalni-ujawnia-noca-puszczamy-wszystko-do-rzeki-6423121882708097a
 8. Tak szkoda, że nie wiedziałem w zimie o tym, iż przy drugim koszeniu w tym sezonie silnik zacznie zawodzić. Muszę nabyć szklaną kulę i zacząć przewidywać przyszłość . Natomiast za pierwsze info dzięki. Panowie jeszcze macie jakieś konkrety?
 9. Witam serdecznie Panowie, czy może Ktoś z czystym sumieniem polecić jakiegoś sprawdzonego serwisanta lub serwis kosiarek i kos spalinowych na terenie lub w pobliżu Rzeszowa. Oczywiście nie musi być to Ktoś z pod szyldu jakiegoś konkretnego producenta i z pieczątką SERWIS. Najważniejsze żeby się znał na swojej profesji (tak jak Pana Przemek z naszego Forum jeśli chodzi o kołowrotki :)). Z góry dziękuję za ewentualne namiary kontaktowe...... Pozdrawiam.
 10. Odmulić to jedno!!!! Natomiast trzeba przebudować ,,Próg Wodny Rzeszów"!!!! żeby był przepływ dolny i problem już nigdy nie wróci!!!!!!!
 11. Witam, może jakiś regulamin podrzucisz. Ewentualnie odesłanie do konkretnego już obwieszczenia o zasadach rozgrywania tych Zawodów.... Pozdrawiam.
 12. Witam, rezerwuje łóżko do czasu jego obejrzenia, kontakt w prywatnej wiadomości. Pozdrawiam.
 13. Witam, mnie również zainteresowały te wędziska, mało ich w rynkowej sprzedaży. Natomiast co dla mnie ważne..., nie wiem czy są wyposażone w uchwyt do zawieszania przynęty przy blanku, patrząc na zdjęcia jakoś go nie widzę, Może Ty Kamil go zauważyłeś bądź wiesz czy jest? Ewentualnie któryś z Kolegów? Pozdrawiam.
×
×
 • Create New...

Important Information

Privacy Policy