Jump to content

tomek85

Użytkownicy
 • Posts

  129
 • Joined

 • Last visited

Reputation

32 Excellent

Recent Profile Visitors

1,326 profile views
 1. Witam, na taki filmik natrafiłem, zachęcam do oglądnięcia, pozdrawiam.
 2. Witam, założyłem ten Temat ponieważ uznałem, że właśnie w nim będziemy mogli się organizować, dyskutować, omawiać i proponować konkretne rozwiązania dla Kół i Okręgu-ów PZW czy też umawiać się na spotkania. Na większości z Tematów narzekamy na PZW więc niech ten Temat służy temu o czym wyżej napisałem a Artykuł + Film ten niech będzie ,,prologiem" do zmian, których byśmy chcieli, a w których musimy sami wziąć udział! Pozdrawiam.
 3. Witam, czyżby idą zmiany? Natrafiłem na ten artykuł i film, mam nadzieję, że nie powielam...ale popieram! https://wiadomosciwedkarskie.com.pl/artykul/90-procent-czlonkow/1111215
 4. http://www.pzw.org.pl/pzwkrosno/wiadomosci/212658/63/uchwala_nr_1102020__skladki_na_2021_rok http://www.pzw.org.pl/pzwkrosno/wiadomosci/212661/67/informator_wod_gorskich_na_2021_rok http://www.pzw.org.pl/pzwkrosno/wiadomosci/212659/67/uchwala_nr_2102020__zasady_polowu_na_wodach_okregu_krosno_w_2021
 5. http://www.pzw.org.pl/home/wiadomosci/204450/60/uwaga_wedkarze_komunikat_w_zwiazku_z_covid__19
 6. Szkoda wielka, że numerów nie zauważył bądź nie spisał...po nich sprawca zostałby ustalony, plus zeznanie Twojego kolegi....i zostałby ukarany. Niestety tego co się dzieje nad Wisłokiem nie wspominając już o jego mniejszych dopływach nikt i nic już nie jest wstanie opanować... sytuacja już dawno temu wymknęła się z pod jakiejkolwiek kontroli jeśli chodzi o nielegalne wysypiska, zanieczyszczenia w efekcie tego zatrucia tych cieków. Obecna sytuacja związana z ogólnoświatową epidemią koronawirusa jest globalnym przykładem i efektem ,,dbania" o środowisko populacji ludzkiej, która tym ,,dbaniem" zasługuje na takie zjawiska! Jakość życia znacznie się pogorszyła i pogarsza czego mamy przykład w chwili obecnej, sukcesywnie będzie jeszcze gorzej - gorsza jakość powietrza, wody=jej braku, żywności oraz naszego zdrowia (wszystkie cztery i tak już wygórowanie wysoce złe ) moim zdaniem najgorsze co mogło spotkać Planetę Ziemię to człowiek . Bez urazy. Brawo My.
 7. Proszę pisać te informacje do wiadomości Działaczy P.Z.W Rzeszów.....Te osoby są zobligowane do działania w tego typu sprawach po uzyskaniu właśnie takich informacji. Później natomiast proszę się dopytywać w P.Z.W. Rzeszów o podjęte przez w/w działania w danej sprawie oraz o sposobie jej zakończenia przez dany organ do tego celu powołany.
 8. Proszę pisać te informacje do wiadomości Działaczy P.Z.W Rzeszów.....Te osoby są zobligowane do działania w tego typu sprawach po uzyskaniu właśnie takich informacji. Później natomiast proszę się dopytywać w P.Z.W. Rzeszów o podjęte przez w/w działania w danej sprawie oraz o sposobie jej zakończenia przez dany organ do tego celu powołany.
 9. Przecież to nie jest na Jasiołce !!!v
 10. Witam Kolegów, dla zainteresowanych link..........................http://www.pzw.org.pl/1381/wiadomosci/197081/60/zawody_spinningowe_trout_area__stawy_janda_26102019__komunikat_o
 11. Witam, temat na czasie!, niestety już od ,,długiego czasu" jak każdy z nas wie. Nie mniej jednak miejmy nadzieje, że przy wszystkich nas zainteresowaniu tematem coś ruszy z tą przestępczością przeciwko środowisku.... Pozdrawiam. https://wiadomosci.wp.pl/polska-splywa-sciekami-pracownik-oczyszczalni-ujawnia-noca-puszczamy-wszystko-do-rzeki-6423121882708097a
 12. Tak szkoda, że nie wiedziałem w zimie o tym, iż przy drugim koszeniu w tym sezonie silnik zacznie zawodzić. Muszę nabyć szklaną kulę i zacząć przewidywać przyszłość . Natomiast za pierwsze info dzięki. Panowie jeszcze macie jakieś konkrety?
 13. Witam serdecznie Panowie, czy może Ktoś z czystym sumieniem polecić jakiegoś sprawdzonego serwisanta lub serwis kosiarek i kos spalinowych na terenie lub w pobliżu Rzeszowa. Oczywiście nie musi być to Ktoś z pod szyldu jakiegoś konkretnego producenta i z pieczątką SERWIS. Najważniejsze żeby się znał na swojej profesji (tak jak Pana Przemek z naszego Forum jeśli chodzi o kołowrotki :)). Z góry dziękuję za ewentualne namiary kontaktowe...... Pozdrawiam.
 14. Odmulić to jedno!!!! Natomiast trzeba przebudować ,,Próg Wodny Rzeszów"!!!! żeby był przepływ dolny i problem już nigdy nie wróci!!!!!!!
×
×
 • Create New...

Important Information

Privacy Policy