Jump to content

tomek85

Użytkownicy
 • Content Count

  120
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

28 Excellent

Recent Profile Visitors

850 profile views
 1. Witam Kolegów, dla zainteresowanych link..........................http://www.pzw.org.pl/1381/wiadomosci/197081/60/zawody_spinningowe_trout_area__stawy_janda_26102019__komunikat_o
 2. Witam, temat na czasie!, niestety już od ,,długiego czasu" jak każdy z nas wie. Nie mniej jednak miejmy nadzieje, że przy wszystkich nas zainteresowaniu tematem coś ruszy z tą przestępczością przeciwko środowisku.... Pozdrawiam. https://wiadomosci.wp.pl/polska-splywa-sciekami-pracownik-oczyszczalni-ujawnia-noca-puszczamy-wszystko-do-rzeki-6423121882708097a
 3. Rezerwacja. Wiadomość prywatna.
 4. tomek85

  Zestaw Karpiowy.

  Tak, nadal oferta jest aktualna.....
 5. Tak szkoda, że nie wiedziałem w zimie o tym, iż przy drugim koszeniu w tym sezonie silnik zacznie zawodzić. Muszę nabyć szklaną kulę i zacząć przewidywać przyszłość . Natomiast za pierwsze info dzięki. Panowie jeszcze macie jakieś konkrety?
 6. Witam serdecznie Panowie, czy może Ktoś z czystym sumieniem polecić jakiegoś sprawdzonego serwisanta lub serwis kosiarek i kos spalinowych na terenie lub w pobliżu Rzeszowa. Oczywiście nie musi być to Ktoś z pod szyldu jakiegoś konkretnego producenta i z pieczątką SERWIS. Najważniejsze żeby się znał na swojej profesji (tak jak Pana Przemek z naszego Forum jeśli chodzi o kołowrotki :)). Z góry dziękuję za ewentualne namiary kontaktowe...... Pozdrawiam.
 7. Odmulić to jedno!!!! Natomiast trzeba przebudować ,,Próg Wodny Rzeszów"!!!! żeby był przepływ dolny i problem już nigdy nie wróci!!!!!!!
 8. tomek85

  Zestaw Karpiowy.

  Witam, w odniesieniu do mojego powyższego wpisu, obniżam cenę po raz drugi do kwoty 250 złotych za komplet (kołyska + waga) i jest to cena nie podlegająca negocjacji ze względu na 2 obniżki przez sprzedającego nazwijmy to promocją. Po analizie wartości rynkowej sprzedawanego zestawu należy stwierdzić, że ewentualny Nabywca zaoszczędza ok. 150 złotych, także zachęcam do zakupu. W sytuacji braku zainteresowania proszę Administratora Serwisu o usunięcie tego ogłoszenia (oczywiście w miarę możliwości) w dniu 01 maja 2019 r. Pozdrawiam.
 9. Witam, może jakiś regulamin podrzucisz. Ewentualnie odesłanie do konkretnego już obwieszczenia o zasadach rozgrywania tych Zawodów.... Pozdrawiam.
 10. Witam, rezerwuje łóżko do czasu jego obejrzenia, kontakt w prywatnej wiadomości. Pozdrawiam.
 11. Witam, mnie również zainteresowały te wędziska, mało ich w rynkowej sprzedaży. Natomiast co dla mnie ważne..., nie wiem czy są wyposażone w uchwyt do zawieszania przynęty przy blanku, patrząc na zdjęcia jakoś go nie widzę, Może Ty Kamil go zauważyłeś bądź wiesz czy jest? Ewentualnie któryś z Kolegów? Pozdrawiam.
 12. tomek85

  Zestaw Karpiowy.

  Witam, w związku z faktem, że zakładałem ewentualną negocjację ceny przez osoby zainteresowane zakupem ,,Zestawu", o czym nie wspomniałem powyżej, obniżam jego cenę do 270 złotych za całość. Pozdrawiam.
 13. Witam, posiadam do odsprzedania dwa produkty dedykowane dla wędkarstwa karpiowego, są to: - Kołyska + mata karpiowa firmy Mikado (nr katalogowy IS14-R603) pełny zestaw, oraz - Waga wędkarska Mivardi Hardcore 54 kg (nr katalogowy M-ACOHASC54). Kołyska i waga są nowe, także ich stan jest producencki, rozpakowane zostały w celu sprawdzenia ich stanu oraz wykonania zdjęć. Jeden i drugi produkt są nagrodami zdobytymi na zawodach wędkarskich - ,,UROCZYSKO KARPIOWE 2018" pod koniec ubiegłego roku, tym samym nie posiadają potwierdzeń zakupu. Cena jaka mnie interesuje za ich odsprzedaż to 300 zł (trzysta złotych) za cały zestaw. Preferowany jest odbiór osobisty w Rzeszowie bądź okolicach. W przypadku zainteresowania proszę pisać wiadomość prywatną.
×
×
 • Create New...

Important Information

Privacy Policy