Jump to content

tomek85

Użytkownicy
 • Content Count

  123
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

28 Excellent

Recent Profile Visitors

921 profile views
 1. Proszę pisać te informacje do wiadomości Działaczy P.Z.W Rzeszów.....Te osoby są zobligowane do działania w tego typu sprawach po uzyskaniu właśnie takich informacji. Później natomiast proszę się dopytywać w P.Z.W. Rzeszów o podjęte przez w/w działania w danej sprawie oraz o sposobie jej zakończenia przez dany organ do tego celu powołany.
 2. Proszę pisać te informacje do wiadomości Działaczy P.Z.W Rzeszów.....Te osoby są zobligowane do działania w tego typu sprawach po uzyskaniu właśnie takich informacji. Później natomiast proszę się dopytywać w P.Z.W. Rzeszów o podjęte przez w/w działania w danej sprawie oraz o sposobie jej zakończenia przez dany organ do tego celu powołany.
 3. Przecież to nie jest na Jasiołce !!!v
 4. Witam Kolegów, dla zainteresowanych link..........................http://www.pzw.org.pl/1381/wiadomosci/197081/60/zawody_spinningowe_trout_area__stawy_janda_26102019__komunikat_o
 5. Witam, temat na czasie!, niestety już od ,,długiego czasu" jak każdy z nas wie. Nie mniej jednak miejmy nadzieje, że przy wszystkich nas zainteresowaniu tematem coś ruszy z tą przestępczością przeciwko środowisku.... Pozdrawiam. https://wiadomosci.wp.pl/polska-splywa-sciekami-pracownik-oczyszczalni-ujawnia-noca-puszczamy-wszystko-do-rzeki-6423121882708097a
 6. Tak szkoda, że nie wiedziałem w zimie o tym, iż przy drugim koszeniu w tym sezonie silnik zacznie zawodzić. Muszę nabyć szklaną kulę i zacząć przewidywać przyszłość . Natomiast za pierwsze info dzięki. Panowie jeszcze macie jakieś konkrety?
 7. Witam serdecznie Panowie, czy może Ktoś z czystym sumieniem polecić jakiegoś sprawdzonego serwisanta lub serwis kosiarek i kos spalinowych na terenie lub w pobliżu Rzeszowa. Oczywiście nie musi być to Ktoś z pod szyldu jakiegoś konkretnego producenta i z pieczątką SERWIS. Najważniejsze żeby się znał na swojej profesji (tak jak Pana Przemek z naszego Forum jeśli chodzi o kołowrotki :)). Z góry dziękuję za ewentualne namiary kontaktowe...... Pozdrawiam.
 8. Odmulić to jedno!!!! Natomiast trzeba przebudować ,,Próg Wodny Rzeszów"!!!! żeby był przepływ dolny i problem już nigdy nie wróci!!!!!!!
 9. Witam, może jakiś regulamin podrzucisz. Ewentualnie odesłanie do konkretnego już obwieszczenia o zasadach rozgrywania tych Zawodów.... Pozdrawiam.
 10. Witam, rezerwuje łóżko do czasu jego obejrzenia, kontakt w prywatnej wiadomości. Pozdrawiam.
 11. Witam, mnie również zainteresowały te wędziska, mało ich w rynkowej sprzedaży. Natomiast co dla mnie ważne..., nie wiem czy są wyposażone w uchwyt do zawieszania przynęty przy blanku, patrząc na zdjęcia jakoś go nie widzę, Może Ty Kamil go zauważyłeś bądź wiesz czy jest? Ewentualnie któryś z Kolegów? Pozdrawiam.
 12. Witam, woda na tych odcinkach nadaje się jak najbardziej do wędkowania................
 13. Dlatego w mojej ocenie te ryby powinny być dozwolone w połowie wędkarskim od maja do sierpnia.... Pomimo wszystko przyniosłoby to dla nas same korzyści.... nie wspominając już o rybach........ Szkoda, że taka presja powstała.....
×
×
 • Create New...

Important Information

Privacy Policy