Jump to content

zejaz

Użytkownicy
 • Posts

  78
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

zejaz last won the day on January 4

zejaz had the most liked content!

Reputation

13 Good

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Myślę że tak, ale czasami może się ktoś przywalić.
 2. na wszystkich zbiornikach zamkniętych PZW Rzeszów. 14. Ustanawia się zakaz nęcenia w okresie 01.07-31.08 na wszystkich zbiornikach zamkniętych okręgu. W przypadku niekorzystnych warunków środowiskowych (upały) okręg ma prawo podjąć indywidualną decyzję dotyczących dodatkowych terminów obostrzeń na zbiornikach (z wyłączeniem zbiorników Otałęż i Czarna Sędziszowska).
 3. Trochę nie na temat. Od tego sezonu jest zapis o zakazie nęcenia w miesiącach Lipiec-Sierpień. Jak to się ma do Method Feeder czy klasycznego feedera?
 4. zejaz

  Lipie

  W Weryni na nokill wczoraj było częściowo rozmarznięte. Lipie nie wiem.
 5. zejaz

  Lipie

  Jest lód na Lipiu? Jest jakiś zbiornik w okolicy bez lodu?
 6. Lód jeszcze trzyma na wszystkich stawach? Jest jakiś zbiornik w okolicy gdzie już można połowić?
 7. Na co najlepiej się tu nastawiać? Wiem że są małe leszcze, ale czy jest ich dużo?
 8. Witam, po zapłacie zezwolenia tutaj https://zezwolenia.pzw.rzeszow.pl i wydrukowaniu tego co przyjdzie na maila mogę już legalnie jechać na ryby? Prowadzi się jakiś rejestr połowów? Ostatni sezon jaki płaciłem rejestru już nie było.
 9. Nie stosowałem tego, widziałem gdzieś na jakimś filmie/filmiku nie koniecznie polskim.
 10. Nie wpadł bym na taki pomysł Spinningowanie żywcem widziałem, ale tego nie
 11. Chodzi o tego Pana na czarnym Jubilacie?? Ja osobiście nigdy go nie spotkałem, pewnie dlatego że rzadko tam bywałem.
 12. 1. Kiedyś chyba stawy hodowlane, teraz rozkopane. 2. Zbiornik przeznaczony dla wędkarzy, opłata 20 zł + chyba 10 zł kg ryby. Woda spuszczona, nie wiem po co bo nie było tam chyba w ogóle kopane. 3. Młode osobniki które później trafiały do zbiornika nr. 2 4. Dawno temu opuszczone, ale woda była piękna, podłoże piaszczyste. 5. Także opuszczone, za to tu był syf, i mnóstwo konarów pod wodą, kilka lat temu przerwany wał, było widać stadka okoni. Mam nadzieję że w tym roku będzie już otwarte, w poprzednim była już woda na stawie nr. 2
 13. Słyszałem o piranii w Rzeszowie, więc kto wie, może zrobią podgrzewane dno i zarybią większą ilością piranii, oby tylko nie mięsożerną.
×
×
 • Create New...

Important Information

Privacy Policy