Skocz do zawartości

skowron555

Aktywni
 • Zawartość

  116
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  1

Ostatnia wygrana skowron555 w dniu 30 Październik 2017

Użytkownicy przyznają skowron555 punkty reputacji!

Reputacja

61 Excellent

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

 1. skowron555

  Bielizna termo - aktywna.

  Dzięki Panowie za porady.
 2. Witam. Czy ktoś może polecić dobrą jakościowo bieliznę termoaktywną? Coś co warto kupić? Najlepiej nie chińską Taką, która sprawdzi się na rybach i snowboardzie. Moze coś made in Poland??
 3. skowron555

  Górny San - od źródła do m. Przemyśl

  W ubiegłym tygodniu można było połowić lipieni . W Ten weekend pogoda nie rozpieszcza, był ktoś wczoraj lub dzisiaj, jakieś efekty?
 4. Witam, jestem na etapie budowy domu i zastanawiam się czy warto robić okno narożne w kuchni? Może któryś z kolegów i koleżanek posiada takie okno i doradzi mi czy warto je zrobić, jakie są plusy i minusy, Czy jest problem potem z roletami?
 5. skowron555

  Kamizelka muchowa GRAFF

  Hej jeśli kolega sens zrezygnuję to proszę o info.
 6. skowron555

  Górny San - od źródła do m. Przemyśl

  Takie rozpoczęcie sezonu, lecz ryba zycia z uśmiechem pożegnała się przed podbierakiem. Szkoda że nie mialem szczęścia zrobić sobie z nią zdjęcia
 7. skowron555

  Moje "tajne" łowisko

  Okonia z grilla to jeszcze nie jadłem
 8. skowron555

  Zalew Rzeszowski

  Łowi na zalewie pewien Gość, często z łódki. Nie wiem czy gdzieś pracuje , ponieważ bardzo często jest na rybach. Słyszałem o nim, że wszystko co złowi to idzie do wora, nie podaruje życia żadnej rybie. SŁOIK tak go nazywają wędkarze.....
 9. skowron555

  Chińskie plecionki

  Witam. Mam i używam plecionki z chińskiej hurtowni micro Tex już 3 sezony i powiem szczerze, że jest ok ale są to plecionki grubości 0,18 i 0,23mm. Niestety nie są jednak zbyt gładkie. Nie pamiętam już ceny lecz to jakieś śmieszne pieniądze były. Pozdrawiam.
 10. skowron555

  Górny San - od źródła do m. Przemyśl

  Hej, u mnie też tak działa. Kamera w Zasławiu nie działa wcale...
 11. skowron555

  Wisłok

  Czemu śmierdzi nad Wodą w Tej Wólce?
 12. skowron555

  Wisłok

  Jedyne rozsądne rozwiązanie jaki przychodzi mi na myśl to zbiorowa Prośba do Marszałka Województwa i Starosty Rzeszowskiego o ustalenie przyczyn zatruć. Rozliczenie z pracy WIOŚ. Jeżeli chodzi o WIOŚ to PZW wysłało odnośnie ostatniego zatrucia zapytanie, dlaczego podjęli interwencję 25 godzin za późno. Sądzę, że odpowiedzi nie uzyskają. Powinni złożyć zawiadomienie do prokuratury o niewykonaniu obowiązków służbowych. Jeśli PZW tego nie zgłosi tylko dalej będzie czekać to będzie należało napisać pozew zbiorowy. Myślę, że mamy na forum jakiegoś grafika, kogoś kto potrafi składać filmy. Nagrajmy kampanię społeczną informującą mieszkańców co dzieje się nad zalewem w Rzeszowie, nad Rzeką poniżej zapory. Pokażmy w takim nagraniu jaki syf dostaje się do rzeki, co dzieje się z rybami. Pokażmy ludziom , że nie watro zatruwać sobie środowiska nas otaczającego. Mam na myśli kampanię edukacyjno - informacyjną. Dzisiaj internet daje nam możliwość żeby opublikować taki materiał na facebooku, youtube, wysłać mailem do TVP. Przekazać można do wszystkich władz lokalnych. Może wówczas kiedy zobaczą na nagraniu ile rur, śmieci, ścieków, padniętych ryb znajduje się w naszym środowisku może inaczej to potraktują i faktycznie zaczną nas wspierać. Można także materiały Archiwalne z poprzednich zatruć dołączyć do reportażu. Kto jest na poważnie chętny udzielić się i pomóc zrobić taki materiał?? Może macie koledzy jakieś inne pomysły? Myślę, że należy przestać "jojczeć na forum" i zacząć faktycznie coś działać.
 13. skowron555

  Rzeka Mrowla

  Bale słomy wrzucili jacyś młodzi ludzie, a resztę podpalili. Wracałem od kumpla z Radnej Wielkiej straż to gasiła. Podobno 3 bale które były w rzeczce zostały wyciągnięte.
 14. skowron555

  Górny San - od źródła do m. Przemyśl

  Dzisiaj brało na Jętki ;)
 15. skowron555

  Moje "tajne" łowisko

  Będzie żył długo i dobrze będzie się powodziło na ziemi
×