Jump to content
rapala

Umawialnia

Recommended Posts

Czy wybiera się ktoś z okolic Jasła-Krosna na Gran Prix okręgu Krosno w spinningu na San-Hoczew 8.02?

Tak lekko licząc kilkanaście osób.

To znaczy wiem że na pewno jadą, w końcu GP okręgu Krosno :) pytam, bo planuję jechać i można by się było zabrać w kilka osób.

Witam

Jest ekipa z Mielca

wiek 30lat

Jeździmy na OS San 1/2dni głownie weekendy

inne rzeczki również mile widziane

można się umówić na wypad

kontakt na privat [email protected] lub; 600344655

Reflektuje OS SAN jak coś to piszcie , można połowić razem .:beer:

Ktoś chętny pospiningować za kleniem w okolicach Rzeszowa?

Edited by sens

Witam. Może ktoś ma ochotę wybrać się w sobotę rano na spina. Chętnie pojadę gdzieś za pstrągiem. Mam zamiar wyjechać około 6 rano.

Szukam kogoś z porządnym pływadłem do popływania na J. Tarnobrzeskim. Mam silnik elektryczny (45lbs) i dużo czasu, szczególnie preferował bym łowienie na tygodniu.

A linke masz? przycumuj do brzegu na lince 200 metrowej bo będziesz miał problemy :D

Witam serdecznie!

Czy znajdzie się miejsce dla jednej osoby w aucie, które będzie zmierzało bodajże 24.05.2015 na GP w Brzostku? Jeśli tak to proszę o kontakt, gdyż nie będę mógł skorzystać z własnego środka lokomocji...

Mieszkam w okolicach Strzyżowa.

Pozdrawiam

Lucjan, doskonale zdaje sobie z tego sprawie, że w Strzyżowie jest mocna ekipa. Tylko tak naprawdę znam niewiele osób. Ciężko jest mi, osobie, która dopiero wchodzi do grona zawodników GP wyjść z propozycją wspólnego wyjazdu (zawody w Babicy były moimi pierwszymi tej rangi).

Pozdrawiam:)

Mike poradzimy na to jakoś, jak ktoś Cie nie weźmie, to Ja skocze po Ciebie pisz do mnie na PW bliżej terminu.

ok, dzięki Paweł. Jak coś to dam Ci znać...:beer:

Edited by mike

Witam, będe jezdził nad San prawdopodobnie w górę, albo w dół od Dynowa, zazwyczaj w tygodniu tz od pon-do piątku, terminów jeszcze nie znam, ale wstępnie można do mnie na PW pisać kto by był chętny, jestem z Rzeszowa.

Wtorek / środa - Łączki - pstrągi / lipienie - PW

powrót tego samego dnia

zapraszam mam wolne miejsca w aucie

600344655

Chętnie spotkam się z kolegami, którzy będą w tym terminie (dokładnie to 05.07 "zwykły" a 06.07 OS), odkupię jakieś muchy jak będą na zbyciu :)

Witam

Koledzy, byłby ktoś chętny wyskoczyć nad Wisłoka w okolice Połańca? Celem będą klenie oraz dobra zabawa z zachowaniem zasad C&R ;) Kwestie dokładnej lokalizacji wyprawy można trochę przesunąć w górę rzeki, ponieważ nie upieram się nad tym konkretnym odcinkiem Wisłoka ;)

Gdyby nie było chętnych na wypad nad Wisłoka to może San kogoś skusi? ;)

Chętnie poznam innego wędkarza zapatrzonego na klenie, z którym będzie można wyskoczyć nad wodę.

Pochodzę z okolic Sandomierza i jestem w stanie dojechać na uprzednio ustalone miejsce.

Datę wyprawy będziemy ustalać na pw ponieważ nie ograniczam się do jednego wypadu :)

O jaką rzekę Ci chodzi? W połańcu Wisłoka ani Wisłoki nie ma co najwyżej Wisła bądż kanał.

Wybaczcie, źle popatrzyłem na mapę. Miałem na myśli odcinek dolny Wisłoka aż do jego ujścia.

Wybiera się, ktoś może na spinning 14 sierpnia (dzień) lub 15 sierpnia (nocny spinning) do Polańczyka. Chętnie bym podpatrzył bardziej doświadczonych kolegów i się trochę poduczył.

Jutro jadę nad Wisłę do miejscowości Kamień mam jedno wolne miejsce ktoś chętny to dzwonić 530333544 jest to okręg lublin dopłata na jeden dzień 20 zł do ogarnięcia na poczcie nawet do 12 w nocy