Jump to content

Umawialnia

rapala
 Share

Recommended Posts

3 dni z rzędu na rybach to już lekka przesada :D

O czym ty mówisz Łukasz zawijaj wędkę i jutro uderzamy, póki jest możliwość.zresztą to dopiero 3 dni...Ja ostatnio miałem ale 3 dni bez rybek:D

• 2 weeks later...
sory ale nie w temacie,,,,mam pytanie jak jade na mazury dokladnie na wigry...to na miejscu sie cos oplaca?tygodniówke?jak sprawa wygląda?z góry dzięks

Różnie z tym wygląda bo bardzo dużo jezior to osobne gospodarstwa rybackie czy coś w ten deseń. Z doświadczenia powiem że najlepiej podjechać do pobliskiego sklepu wędkarskiego i tam się wszystkiego dowiedzieć. Nie pamiętam dokładnie ile płaciliśmy ale chyba coś koło 10-15zł za dobę na jeziorze Ublik.

Hi

Mam do piątku włącznie wolne jeśli w tym czasie ktoś z Kolegów (zmotoryzowanych mój czołg muszę oddać na dłuższy przegląd) wybiera się na kilka - kilkanaście godzin na Czarną Sędzieszowską lub na inny ciekawy zbiorniczek chętnie bym się przyłączył. W rachubę wchodzi również sobota od rana do południa.

Jeżeli któryś z kolegów z Mielca bądź okolic, wie jak dojechać do Niwisk - to mogę zabrać na pokład jednego spinningistę - celem wypadu jest Czarna Sędziszowska, można też ewentualnie "zahaczyć" o Kamionkę - połowa drogi mniej do przejechania dla Mielczan ;) - samochód można zostawić np. na parkingu pod kościołem w Niwiskach.

Istnieje też druga opcja (jak trochę opadnie woda) - wspólny wyjazd nad Wisłę dla jednego spinningisty (przejeżdżam przez Mielec) - ale liczę na pokazanie drogi dojazdowej nad rzekę - bo jak dotąd nie miałem okazji łowić na Wiśle w rejonie od ujścia Wisłoki "w dół" rzeki - kompletnie nie znam miejscówek :(

Niestety samochód mały, jeden fotel mam zdemontowany, a połowę miejsca w bagażniku zajmuje zbiornik na gaz - tak więc w obu przypadkach jedna osoba, to maksimum.

• 2 weeks later...
  • 3 weeks later...
  • 1 month later...