Jump to content
Miko

Staw u Domina

Recommended Posts

Byliśmy wczoraj ze Złotym i Zwolą ,fajne łowisko rybka brała,cisza spokój polecam.

Polecam bardzo ciekawy filmik z kolekcji lucio.pl, kręcony na "STAWIE U DOMINA". Serdecznie zapraszam Wiesiek Domin.

Ja pierdziu … nie wiedziałem że dane mi było pić piwo z Gwiazdami pełnometrażowej produkcji filowej…...:D

Ba…. nawet przejść z nimi na „Ty’ …..:)

Na kolejnym zlocie obowiązkowo muszę zgłosić się po autograf :beer:

Oczywiście wróciła do stawuAby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Super lekcja. Mam jednak kilka pytań- jakich kijów używacie i jakie dł. przyponu. Kol. Mappet miał chyba troche dłuższy.:cool:

Mam pytanie jak jest na tym stawie z okoniem bo szukam łowisk komercyjnych gdzie mozna pośmigac spiningiem wiem ze są szczupaki ale jednak ta ryba mnie nie interesuje jezeli ktos cos wie proszę o informacje

Super lekcja. Mam jednak kilka pytań- jakich kijów używacie i jakie dł. przyponu. Kol. Mappet miał chyba troche dłuższy.:cool:

Ja używam dwóch kijów: 3,9 m c.w. 150 g i drugi zestaw 3,6 m i 120 g c.w. Co do przyponów to około 10 cm wystarczy zawiązany na plecionce karpiowej i haczyk nr 8.

Dzięki,lepiej późno niż wcale...i przywieź darmowego żywca do Trzciany. :cool: Nie chodzi mi o rybki.

Na zdjęciach i filmach widać domki czy ktoś mógłby mi o nich coś powiedzieć ?

ok, nie ma tematu właściciel poinformował mnie, że nie ma możliwości wynajmu domku.

Rozpoczęcie sezonu feederowego na "komercji". Nie byłem dotąd na tym łowisku, ale zachęcony filmami kolegów wybrałem się w końcu i mam nadzieję nie po raz ostatni. Mocno wiało, ryby brały dość kapryśnie, ale brały. Właściciel bardzo przyjazny, chętnie udziela informacji, a co najważniejsze dba o ryby, a one chyba o tym wiedzą. 

Halibut w podajniku, a na przyponie 0.20 haczyk nr 10 z kukurydzą truskawkową i ananasową na włosie. 

Jeszcze raz dziękuję sąsiadowi za pomoc w lądowaniu, do mojego podbieraka by się nie zmieścił.