Jump to content

Problemy techniczne związane z działaniem forum

krs
 Share

Recommended Posts

Sprawdziłem na trzech różnych przeglądarkach i logowanie działa poprawnie. Podobne problemy zaobserwowałem kilka dni wcześniej, coś jest na rzeczy. Wyczyść może Historię przeglądania, czy pod inną przeglądarką wywala ten sam błąd ?

Sprawdzałem na Firefoxie i u mnie, jak i na kompie dziewczyny ten sam problem się pojawia.

Pewnie vBSEO coś pomieszał, bo pojawiło się to zaraz po ponownym wprowadzeniu Lubie to.

Problem pojawia się wtedy, gdy włączam przeglądarkę wchodzę na forum i chcę się zalogować ze strony głównej od razu. Bo gdy wejdę na jakiś dział, bez logowania i powrócę na główną to problemu nie ma :) Dziwna sprawa, jakiś mały bug się wkradł do silnika zapewne.

• 3 weeks later...
  • 4 months later...
  • 3 weeks later...

Problem pojawia się wtedy, gdy włączam przeglądarkę wchodzę na forum i chcę się zalogować ze strony głównej od razu. Bo gdy wejdę na jakiś dział, bez logowania i powrócę na główną to problemu nie ma :) Dziwna sprawa, jakiś mały bug się wkradł do silnika zapewne.

Czy po ostatniej aktualizacji silnika serwisu problem ten nadal występuje ?

• 5 months later...
  • 1 month later...
  • 1 month later...

Padł dysk na serwerze na którym stoi PSW, mogą wystąpić problemy z dostępem, dysk po wymianie musi się zsynchronizować a to obciąża system i może powodować problemy z dostępem. Za utrudnienia przepraszamy, jest to od nas niezależne.

• 4 months later...

Dzisiaj rano miała miejsce poważniejsza awaria sprzętu u naszego dostawcy, ostatnio podobnej wielkości problemy zanotowaliśmy ok. pół roku temu, statystycznie nie jest źle :D Za kłopoty przepraszam.

• 3 months later...
  • 1 month later...

Problem jest mi znany, pojawił się wraz z aktualizacją jakieś rok temu, będzie jeszcze jedna poprawka do vBulletin, mam nadzieję że zostanie to poprawione. Problem pojawia się gry edytujemy post dłużej niż 15minut, wtedy system ponownie żąda autoryzacji do portalu, niestety napisana treść ginie, ale nie bezpowrotnie, należy powtórzyć czynność np odpowiedz na post i przywrócić napisany tekst (lewy dolny róg posta).

• 1 year later...
  • 1 year later...
  • krs changed the title to Problemy techniczne związane z działaniem forum