Jump to content

Kupię dom

Recommended Posts

Ciągnie człowieka na wieś a i rodzice już wiekowi więc trzeba pomyśleć o jakiejś przystani na stare lata. Szukam domu w okolicach Rzeszowa (max 30km) najlepiej z poddaszem do zaadaptowania. Nie mam wielkich wymagań. Czekam na każdą informacje i propozycje.

@rapala w okolicach Kolbuszowej jest do sprzedania dom ze stawem hodowlanym :D i znalazłem tez fajną ofertę w Woli Raniżowskiej ;) Anonse i rzeszowiaka mam już na oku. Pogadałem z listonoszami (jednak jakiś pozytywny aspekt pracy dla Poczty Polskiej się znalazł) obsługującymi rejony wiejskie. Poruszyłem też kontakty w biurach nieruchomości w Rzeszowie. Maszyna ruszyła i wyniki będą na pewno ale wiecie jak to jest. Ja chce kupić a może ktoś z kolegów chce sprzedać... trzeba sobie pomagać.

• 3 weeks later...

Cięta riposta.. :D

W miejscowości Lipie jest ciekawy dom na sprzedaż, z poddaszem. Na działce 11ar, bodajże 180m2 . W nowym budownictwie, garażem. Ciekawa propozycja jeśli myślisz o domku na wsi, plusem jest to że do głównego zbiornika masz ok. 50m. Domek stoi w osiedlu domków. Cena to ok. 700tyś PLN. Ciekawa propozycja, niedaleko do Rzeszowa (15km), dla dzieciaków szkoły w głogowie i później Rzeszów, dojazd MPK. Sam byłem zainteresowany :)

Podaję kontakt: 602 530 429

Mam nadzieję że pomogłem :)

Edited by Mateusz91

Za 700tyś to postawisz dwa domy w lepszej lokalizacji i to po swojemu. Siedząc u szwagra trzeci rok na budowie i widząc jak stawia dom dla siebie i widząc jak ekipy stawiają dla kogoś, to wolałbym zabrać się za to sam. Bądź ewentualnie stać nad nimi dzień i noc. Słyszałem, że znajomy znalazł kiedyś nawet fajną drewnianą chałupę do remontu za 90tyś i to na Staromieściu. Nie pozostaje Ci nic Mateusz jak szukać, szukać i jeszcze raz szukać:)

• 11 months later...

No to chyba przyszedł czas na odświeżenie tematu. Szukamy następnej nieruchomości! Cena max 200000zł. Może kolegom i koleżankom coś rzuciło się w oczy lub na uszy. Będę ogromnie wdzięczny no i oczywiście sowicie wynagrodzę dobry cynk ;). Ogólnie chciałbym, żeby dom był z możliwością zamieszkania a ewentualne remonty wykonam sam przez pierwsze... hmmm... 30 lat mieszkania :P

W miejscowości Rożniaty nad samą Wisłą jest dom z pomieszczeniem gospodarczym i garażem, działka coś koło 15 ar cena coś koło 140 tys. Gdybym nie zaczął budować swojego domu już bym łyknął:mad:

Ale kolega chyba w rejonie Rzeszowa szuka?

Jeżeli chcesz kupić dom w tej okolicy to koniecznie sprawdź w Urzędzie Gminy czy nie stoi na terenie osuwiskowym.

Ludzi w okolicy też warto przepytać żeby uniknąć wywalenia kasy w ruchomy dom. A ze zdjęcia wynika że ten stoi na zboczu.