Jump to content

Przynęty Relax


LukaszZ

Recommended Posts

Cześc Załoga!

Gdyby ktoś miał nadmiar albo namiar na sklep gdzie można kupić proszę o info. Chodzi o specyficzny kolor. Banjo z białym brzuchem i zielonym grzbietem (grzbiet z brokatem/pieprzem).

Jak na obrazku:

 

Link to comment
Share on other sites

Dziencioł allegro i sklepy monitoruje już od dłuższej chwili i niestety nie ma...Kiedyś były w sklepie w mielcu ale oczywiście sklepikarz nie domówił tego koloru tylko wziął jakieś dyskotekowe :/

Jogo - ujdzie ;)

Link to comment
Share on other sites

Ok znalazłem gościa który ma wszystkie gumy Relaxa. Ceny takie sobie (np Banjo 1,5zł) ale przynajmniej nie ma problemu z dostępnością bo to chyba jakiś sklepik przy samej fabryce Relaxa. Jak ktoś chce namiary to pisać.

A temat myślę do zamknięcia :)

Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...

Wątek przeniesiony z działu Giełda

Namiary:

King Shad

....

Strona sklepu jeszcze chyba nie funkcjonuje w 100% ale gościu jest raczej pewny bo polecony został przez pracownika firmy Relax.

Sklep już działa, w ofercie bardzo duża ilość przynęt Relaxa, adres :

http://www.kingshad.pl

Pojawiła się nowa(?) przynęta Relaxa, która spodoba się szczególnie fanom Mannsa ;) Nazywa się Terminator 3, wygląd ma podobny do Mannsowego Predatora 3. Jak tylko będzie dostępna to z pewnością ją zakupię. Kształt zbliżony do Predatora w kolorystyce Relaxa to może być strzał w dziesiątkę :)

http://www.relaxlures.com/katalog/2011_2012/TR3-S.pdf

Link to comment
Share on other sites

Szukając gum RELAX natrafiłem na dwa sklepy internetowe.

Pierwszy wymieniony powyżej King Shad - imponujący wybór, ta sama miejscowość więc oferta bogata. Sam sklep internetowy chyba nie nadąża za producentem bo nie wszystkie zdjęcia gum są dodane, ale można je kupić. Cena przyzwoita, ale UWAGA kupować można w paczkach po 10 szt., 5 szt. w zależności od gumy.

Drugi to Okonek (choć spoglądając teraz na niego to mają marny wybór) choć słyszałem że można tam kupić wszystkie gumy RELAX'a. Możliwość kupowania dowolnej liczbie sztuk w niskiej cenie i tańsze koszty przesyłki w porównaniu z KING SHAD.

Na allegro namierzyłem sklep z Baranowa Sandomierskiego Andorafish - sporo różnych gum RELAX'a może nie wszystkie są wystawione? ale dobre ceny. Planuje kupić trochę różnych modeli i zrobić testy, a następnie dobrać się do KING SHAD ;]

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...

Important Information

Privacy Policy