Jump to content

Filmy o tematyce wędkarskiej

krs
 Share

Recommended Posts

Uwielbiam takie strumyczki. Na wakacjach zdarzało mi się, że o piątej rano zasuwałem rowerem ok. 30km nad Tuszymkę na moje ulubione pstrągowe miejscówki a po kilkunastu godzinach poszukiwań wciąż miałem ochotę na dalsze łowienie, mimo że ryby nie zawsze brały tak jakbym chciał. Dla porównania, gdy jadę na Czarną, Cierpisz czy Wisłok to już po dwóch czy trzech godzinach bez brania mam ochotę wracać. Coś czuję, że małe rzeczki to moje spinningowe powołanie, które niestety muszę na razie odłożyć(zakaz spinningowania na wodach górskich naszego okręgu aż do lutego).

ja sam wychowałem się nad taką rzeczka tylko w Zagórzu okolice Jodłowa ale na Chotowskim potoku też bywałem

Pewnie nad Jodłówką? Chotowski muszę koniecznie zbadać w przyszłym sezonie, podobnie zresztą jak Grabinkę i Bukową(te trzy rzeczki na mapie wyglądają wyjątkowo dobrze).

Uwielbiam takie strumyczki. Na wakacjach zdarzało mi się, że o piątej rano zasuwałem rowerem ok. 30km nad Tuszymkę na moje ulubione pstrągowe miejscówki

Podziwiam Cię Bastuś z Bratko, ja po przejechaniu rowerem 30 km na pewno nie miał bym ochoty na wędkowanie, a nie mówiąc już o przedzieraniu się przez jakieś zarośla w poszukiwaniu dobrej miejscówki.:)

Ładny filmik, rzeczka śliczota...

Podziwiam Cię Bastuś z Bratko, ja po przejechaniu rowerem 30 km na pewno nie miał bym ochoty na wędkowanie, a nie mówiąc już o przedzieraniu się przez jakieś zarośla w poszukiwaniu dobrej miejscówki.:)

Eee, Miko przesadzasz kiedyś byliśmy piękni i młodzi to sie śmigało rowerkami nawet i na Soline, te bliższe ciurki i bajorka miałem wszytkie opanowane, a teraz to już tylko młodzi..., no i wszędobylska motoryzacja i wygodnictwo, teraz na rowerze nawet do sklepu się nie podjeżdża...

Moze kup lepszy rower ?:rolleyes:

Witam Bastuś tak masz racje chodzi mi o Jodłówke ale jeszcze jest rzeczka piękna ludzie nazywali ją Wolanka bo wypływa z miejscowości Wola Lubecka i tam też łowie ale tylko do miejscowości Dzwonowa bo dalej to już woj małopolskie ,są tam ładne pstragi i klenie ale tak jak mówisz na kropki trzeba poczekać.

• 2 weeks later...
  • 4 weeks later...
  • 2 weeks later...
Telewizja Trwam to nie tylko o. Tadeusz, to także programy o tematyce wędkarskiej :))

Program nazywa się Z wędką nad wodę, można go oglądać w sieci :

http://www.tv-trwam.pl/index.php?section=wednew&sectio=o20

oglądnąłem i i mimo ze pod logem Tv ojca dyrektora to powiem ze szczerze ze milo się to oglądało :) i kilka ciekawych informacji się dowiedziałem :)

• 2 weeks later...
@krs,L-I-T-O-Ś-C-I:D,tylko nie telewizja ojca dyrektora:D.

Z wielkim zaciekawieniem obejrzałem ostatnio odcinek tego zacnego programu. Program poświęcony łowieniu sandacza z gruntu. W pewnym momencie o mało co nie spadłem z krzesła :)) Króciutki cytat, prowadzący mówi coś o rybach i łowisku:

.....biała ryba, drapieżnik - ONI WSZYSCY pływają tam... :D:D:D

Uwielbiam ten program :D:D