Jump to content
krs

Filmy o tematyce wędkarskiej

Recommended Posts

W temacie "koronawis" działa ja oglądałem:)

U mnie działa bez problemu.

😁😁🍺🍺👍👍

Mateczka Rosja darzy wielkimi zębami. Kolejny odcinek za tydzień. 

Ahoj! Ku poprawie nastrojów tych co zerkają ukradkiem na wędkę siedząc w czterech ścianach wrzucam kolejny materiał filmowy (link do poprzedniego w opisie filmu). Tym razem kilka słów o animacji przynęt gumowych w wodzie. Pozdrowienia i do zobaczenia nad wodą - oby jak najszybciej i w jak najlepszych okolicznościach. 

Posted (edited)

Masło maślane...Ile razy można tego słuchac... Tarliska. odlowy

Pzw be!!! Marketing WW!!!!!Mam dosc tych wyswiechtanych tematow!!!!Apropos suszy.... Trzeba wode zatrzymac przez rozlewiska a nie meliorowac łaki i fsszynowac i betonowac rzeki.Zapory nie sa tak zle bo trzymaja wode oczywiscie z dobra przeplawka!!!takze uwazam ze lepsza dobra zapora niz pierdzielenie...susza susza susza.Niech robia zapory z przeplawkami przynajmnoej bedziemy mieli wode!!!!!Moze wreszcie powstanie Zapora Myscowa-Kąty na wisloce!!!!Zapora w Sedziszowie mlp.naBudziszu!!!! Oczywiscie to moje przemyslenoa;) pozdrawiam

Edited by seba77

Ja bym chciał jeszcze zaporę niżej Rzeszowa i dwie powyżej. To samo na Sanie, w Sanoku, Dynowie - to niezbędne minimum. Ale tylko z betonowymi przepławkami! @seba77 ma rację!

I żeby te zaporówki karpiem zarybiali. Tylko takim nie za dużym, bo duży się dłużej smarzy.

Posted (edited)

Zapraszam na zalew Mokrzec-Strzegocice aby naocznie zweryfikować swoje poglądy dotyczące korzyści ze zbiorników zaporowych dla ekosystemów rzek. Ogromne i raptowne wahania poziomu wody - ikra i narybek skutecznie pozamiatane w przeciągu kilku minut. Mętna woda poniżej zbiornika przez cały rok. Tony śmierdzącego mułu z tablicą Mendelejewa w bonusie. Po samą powierzchnię. Całe hektary - trudno przeoczyć. Zakwitła, gęsta jak zupa woda. Kolejny punkt wycieczki zalew Rzeszowski - ten przynajmniej częściowo odmulany. Zobaczymy na jak długo to działanie będzie skuteczne. Do odmulania zbiorników nikt raczej się nie kwapi. Tykająca bomba biologiczna. 

Edited by Piotr Madura

Już dużo lepiej odnowić i wybudować nowe zastawki na rowach melioracyjnych. Bo to nie dość że dużo tańsze to według mnie bardziej skutecznie zwalcza suszę a i na ryby myślę że bardzo pozytywnie by wpłynęło.