Jump to content

Staw "cukrownia" w Ostrowie koło Ropczyc

damian 86
 Share

Recommended Posts

mam karte wędkarską, ale pytam z ciekawości bo różne głosy słyszałe.. w wykazie wód PZW nie ma tego stawu... tabliczek nad wodą też nie ma wiec prywatny raczej tez nie jest... wiec chciałbym sie dowiedziec czy można tam chyba śmiało wędkować..

Był już podobny temat, tutaj jest odpowiedź na Twoje pytanie:http://www.fishing.org.pl/showthread.php?t=575&p=9777&viewfull=1#post9777. Najprawdopodobniej tytułowy zbiornik to "Zbiornik Cukrownia".

W WŚ było kiedyś zgłoszenie sandacza 66cm złowionego w "zbiorniku Wielopolka" przez jakiegoś gościa z Sędziszowa. Wydaje mi się, że to może chodzić właśnie o tą wodę.

• 1 month later...
  • 1 year later...

Witam, lowił ktoś z kolegów na tym stawku w tym roku z efektami?? Planuje sie tam wybrać pierwszy raz w tym roku, ale chodzą słuchy, że ktoś ten staw wykupił i że nie wolno już tam łowić. Słyszał ktoś coś o tym?

• 1 month later...
  • 1 month later...

W przeciągu dwóch lat mięsiarze przetrzebili staw jeśli chodzi o szczupaka.

Jest na pewno kilka większych sztuk.Osobiście widziałem jak nawet młode osoby do siaty ryby pakują.

Sam złowiłem tam szczupaka na 70cm to goście obok dziwili się że wypuszczam rybę:(.

Połowa Ludzi łowi tam bez karty wędkarskiej bo nikt nie wie czy tam jest potrzebna:).

Straż wędkarska jeździ tam dość często koło stawu na Wielopolkę.

Byłem świadkiem jak raz podjechali gazikiem koło rzeczki spotkali dwóch chłopaków z wędkami, którzy na ich widok zaczeli uciekać.

Panowie nic sobie z tego nie robiąc nakręcili na staw wysiedli z samochodu wyciągneli bułki i podziwiali widoki:(

• 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Przed kościołem w prawo jedziesz chwilke drogą i po lewej stronie jest staw jedziesz 50 m dalej i tam jest zapora za zaporą około 200 m jest zbiornik cukrowni do którego spuszczane są odpady z buraków wiec chyba koledze chodziło o te 2 zbiornik bo już nie jestem pewien...

• 7 months later...