Jump to content

Recommended Posts

To zobaczymy w środę prawdopodobnie jak będzie ,bo ma padać teraz przez dwa dni.I jeszcze muszę ogarnąć drogę bo byłem tam 2 razy w życiu:D

Witam, interesuje mnie czy biorą już dobrze leszczyki na tym zbiorniku? W wolnym czasie planuje tam wypadzik

Dzisiaj na cierpiszu na tyczke kilkadziesiąt ładnych płoci.

Dzisiejszy wypad na rybki okazał się klapą. Przez pare godzin tylko 2 skubnięcia na grunt.. na spławik cisza tez, nawet płoteczka się żadna nie skusiła. Łowiłem na białego, czerwonego i kukurydze.. Liczyłem na jakiegoś leszczyka. Miał ktoś jakieś efekty na tym zbiorniku??

Witam.Byłem wczoraj cały dzień nad zbiornikiem.Złowiłem kilka leszczyków ok 30cm, ładne płocie , jazia tez ok 30cm, czasem małe okonie.Kolega łowił na trupka i żywca i nic.Jak przyjechaliśmy było już kilka osób.Jakiś gość 30m od nas złowił karpia 3kg i pojechał.Ogólnie nie było źle, zobaczyłem przynajmniej rybę w tym roku bo na Wisłoce byłem i zero brań.Pozdrawiam.A i rybki wypuściłem oczywiście;)

No ja właśnie byłem wiec to Pewnie Ciebie kolego spotkaliśmy nad wodą co byliśmy zapytać czy coś się dzieje i czy są ryby , a z krótkiej obserwacji wody wynika że jest to trudne łowisko ale na pewno warte tego by zrobić karpiową zasiadkę !

To ja byłem ten wyższy blondyn ;) A byliście jeszcze gdzieś później?Poz za tym mogę powiedzieć, że jest dość płytko, bo kolega jeszcze wszedł do wody jak się zbieraliśmy już, to tak od 1m najpłycej do 1,30 jeśli chodzi od końca do środka zbiornika .

Nie byliśmy nigdzie :) A Co Do łowiska to widać że fajne trudne łowisko warte żeby poświęcić mu trochę czasu jak by tylko było bliżej ;/ Ale myślę że duży karp tam jest i warto go upolować a potem do wody :)

Warto, warto.Pojechać rano, wziąć namiot i na nockę jeszcze zostać.:)Najbardziej wkurza mnie to, że jak jadę i coś złowię i wypuszczę, to wszyscy oprócz taty , zaraz "to czego nie wziąłeś ".Tak samo koledzy z którymi byłem to wszystko,co wyciągnąłem to chcieli do siatki.Ale też bardzo chętnie się tam jeszcze wybiore:)

Wczoraj byłem na cierpiszu z kolegą i wynik to 7płoci,7okoni i 2 jazgarze. Byliśmy od godziny 13 do 15:30 . Brania zaczęły się dopiero koło 15.... Lód przy brzegu cienki. A na środku jest dobre 20cm.

Znalałem fotke Cierpisza z tamtego roku ;)

Robione aparatem z telefonu .

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Dzisiaj na cierpiszu zacząłem sezon ;D Łowiłem z kolegą łowiliśmy, na tyczki ;) Udało nam się złowić 110płotek w 1 okoń i 2 leszcze ;) Łowiliśmy od strony rzeki,reszta łowiska zamarznięta ;)

Witam kolegów,czy można coś więcej dowidzieć się o tym zbiorniku? I gdzie no jest?

Edited by dzidowski
awarja

@dzidowski Jest to zbiornik o średniej głębokości 1,3m-1,5m (ma około 2,5hektara). Jest tam duża ilość płoci , Piękne liny, Leszcze, wzdręgi, Jazie,szczupaki,okonie,jazgarze. Ryby dominujące to płoć i leszcz i jazia bym zaliczył z tym,ze jaź bierze tam przeważnie tylko na wiosne (są piękne sztuki) ! ;) . Na co chciałbyś tam wędkować? Tyczka? Jeśli tak to pytaj . To co będe wiedział to podpowiem ;)

Dzięki za info Tomekk:beer:Ja czasem się bawię tyczką,ale skoro mówisz że dominuje leszcz,to wolałbym na grunt tak jak na Solinie.S kolei mówisz że drapieżnika nie brakuje:confused: jak się nudzę przy gruntówkach,to biorę spina w ręce i wędruje:). Może się tam kiedyś wybiorę:rolleyes:. Połamania.

Drapieżnika nie jest z duzo ,ale i nie jest za mało ;) Zapraszam ;)

Od strony rzeki (tam gdzie rzeka wpływa do Cierpisza) Było odmarznięte o tak : (zdjęcie) ;>

Ale myślę,że puściło juz dużo więcej ;) Jutro tam będe przez kilka godzin,bo już mnie nosi :D;)

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Edited by Tomekk
Zbyt małe zdjęcie dodałem ;)

Dzisiaj 5 godzin siedzenia nad wodą i żadnego brania ;( A gość koło nas łowił płotke za płotką ;)

Koledzy łowi ktoś na Cierpiszu można jakieś info na co łowić itp.