Jump to content

Recommended Posts

• 2 weeks later...

W zeszła niedziele miałem zawody i powiem Ci tak. Jak to na Cierpiszu wiekszość łowiła drobną płotkę która tam rządzi, sporadycznie trafiały się krąpiki jak skalary oraz pare karpi ale nie wieksze jak 35cm ( sam złowiłem dwa 30 i 32 cm) sporo było jazia ale tylko nieliczne miały wymiar 25cm. Leszczy praktycznie zero, przynajmniej od strony zapory do połowy zbiornika nikt nie złowił, przynajmniej ja nie widziałem.Ktoś jeszcze złowił karasia i lina i to by było na tyle.Najlepszy wynik jak się nie myle to było lekko ponad 3 kg 

Jeszcze mam takie pytanie do osób które lepiej znają ten zbiornik. Czy dno zbiornika  jest twarde, czy raczej muliste ? bo cos mi sie zdaje że nie trafiam z gliną i podaje za ciężko a lekka ziemia torfowa może bedzie lepsza na ten zbiornik.

Edited by kokos
  • 3 months later...
  • 2 weeks later...
  • 2 months later...
W dniu 11.10.2018 o 08:02, loony89 napisał:

na cierpiszu nie wiem ale na kamionce w ciągu miesiąca 3 x ~90 padły....

No właśnie - padły - a przez Twój wpis pewnie "padnie" jeszcze więcej, także minusik z mojej strony.

Edited by Damian Ł.

Tam dużych ryb jest pewnie z kilka i to wszystko. Szczupaki powyżej wymiaru są na bieżąco beretowane i tylko takie po 30-40cm można z marszu złowić. 

Nie ma co oczekiwać po zbiorniku o powierzchni kilku hektarów w dodatku płytkim iż będą tam regularnie łowione duże drapieżniki.

Presja jest spora na te zbiorniki, nawet białoryb jest dość mocno skłuty. Dodatkowo wędkarze mają dość bujną fantazje i lubią powiększać ryby. :D

• 1 year later...

Pierwszy Lin w życiu. Jak na 2,5 latka gitara. Ile ja się musiałem poczekać na tego pierwszego... 

Gdyby nie te komary frajda byłaby jeszcze większą. Starsi

(3  i 6 lat) też połapali kilka płotek

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Edited by rrs1914