Jump to content
lisses

Spodniobuty, wodery oddychające tzw. śpiochy i buty do brodzenia

Recommended Posts

No raczej nie inaczej, też się długo zastanawiałem ale przekonał mnie serwis i śmigam już pełny rok. U chłopaków w Vision luźna atmosfera no i można z Adamem pogawędzić :) 

No mnie kilku kolegów przekonało a ostatecznie kolega Siksa i kupiłem icony :) Adama niestety nie było a bardzo chciałem go poznać :)

Dnia 30 marca 2016 at 22:00, Siksa napisał:

Ja nie przekonywałem Cię do zakupu Ikonów :)

Ale poleciłeś z reszta nie tylko ty :) 

Jedyne co zachwalałem, to serwis. Słowa polecenia Ikonów, nie było :)

Znacie może jakieś sklepy stacjonarne z w miarę dużym wyborem woderów i butów, żeby pomierzyć i pomacać różne marki? Tak powiedzmy w promieniu max 200km od Rz. Dzięki.

Jak 200KM to chyba najlepiej Vision w Krakowie. Bartek Rapiej w Dynowie powinien też mieć dobry wybór produktów Trapera.

Dzięki za propozycje. Odwiedzę Vision i Głowatkę, tylko z Krakowa to już w sumie niedaleko do Bogdana Gawlika do Bielska :D, ale z drugiej strony 500km (w dwie strony) żeby kupić gacie... hmmm... :unsure: A co do Bartka Rapieja, jeśli ktoś używał Trapera, może jakiegoś konkretnego modelu, to będę wdzięczny za info. Dzięki jeszcze raz.

Jest jeszcze Harius w Przemyślu, handlują fajnym sprzętem ;)

Co do Trapera, to używałem 3,5 roku ten najtańszy model śpiochów i bylem bardzo zadowolony. Poleciała mi skarpeta, żadne klejenie nie pomogło. 

Mieszkały w bagażniku auta , często bez możliwości dokładnego wyschnięcia. Bywały weekendy że nie schły wcale. Wychodziłem z wody tylko żeby coś wrzucić na ruszt i dalej do rzeki, robiąc kilka km. Fakt że wchodziłem max do pasa, bo to dla mnie max granica, bo nie umiem pływać. Reasumując mnie ten model się bardzo sprawdził i bylem zadowolony, gdyby nie skarpeta i pastuch na łące to pewnie bym je dalej katowal. 

Natomiast buty do brodzenia to totalna porażka, kiepska jakość, kostki nie usztywnialy wcale i po miesiącu wyzionely ducha, kończąc w kontenerze. Kupiłem żółte robocze , wysokie za kostkę i dały rade 3 lata.