Jump to content

Namiar na sklep wędkarski w USA, który wyśle paczkę do Polski

Dj.McG
 Share

Recommended Posts

Witam daruj sobie takie zakupy,kiedyś kumpel wysłał mi piłę motorową.Za przesyłkę nie płaciłem za to doszło cło wyszło taniej ale nie tyle co myślałem już na starcie były problemy.Po krótkiej eksploatacji trzeba było ją poregulować nierówne obroty,potem padł ślimak co podaje olej do smarowania łańcucha w Polsce nie dostałem przyleciał więc z USA ale nie pasował więc dałem sobie spokój piła zmieniła właściciela a ja kupiłem sobie Stihla i śmigam.Nie polecam takich zakupów.

generalnie w Polsce silnik kosztuje 1000zł w Usa 169 dolarów

doliczając cło i przesyłkę nadal wychodzi taniej

co do gwarancji to muszę się dowiedzieć dokładniej ale zdaje sie ze jest miedzynarodowa

jeżeli chodzi o kompatybilnosć to silniki minn kota są robione w USA nie ma tu wersji europejskie.

Pkt.7 Regulaminu!!!

... w Polsce silnik kosztuje 1000zł w USA 169 dolarów

doliczając cło i przesyłkę nadal wychodzi taniej ...

Wątpię sklepy Amerykańskie wysyłają przesyłki tylko jakimś kurierem, a wysyłka kurierem silnika to coś około $200,- do $320,- + $169,- licząc taniej razem $369,- x 3,20 zł równa się prawie 1.200,00 zł, a gdzie cło chyba 5% liczone od ceny + kosztów przesyłki czyli 1.260,00 zł i do tego 23% VAT czyli coś około 1.550,00 zł

... co do gwarancji to muszę się dowiedzieć dokładniej ale zdaje sie ze jest miedzynarodowa ...

Tak tylko w Polsce żaden servis nie ma podpisanej umowy z Minnkotą, a importer firma Normark nie honoruje gwarancji na sprzęt pochodzący z innej niż jej sieci.

Edited by ZDZISŁAW CZEKAŁA

...jeżeli chodzi o kompatybilnosć to silniki minn kota są robione w USA nie ma tu wersji europejskie.

Z tego co czytałem na innych forach to serwisy nie chcą za bardzo bawić się z silnikami z USA z powodu innych śrub (calowe).

• 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 2 months later...
  • 4 weeks later...

Jeżeli Cie interesuje jeszcze oferta silnika ze stanów, to mam ojca, który siedzi już 9 lat i bardzo, bardzo czesto jest w Bass Pro Shops ;)

Mieszka w Chicago. Jak coś proszę priv, to się dogadamy ;]

• 6 months later...

Witam!

Miałbym ochotę na zakup takiej echosądy Lowrance Elite-5X DSI w usa. Z tego co widziałem w instrukcji obsługi na stronie lowrance (strona 30 i 38) http://www.lowrance.com/Root/Lowrance/DSI_COMBO_OM_EN_988-10153-001.pdf są w niej dostępne jednostki metryczne jak i język polski, czy to może być prawda? Co do ściągnięcia jej ze stanów to muszę dopytać znajomego z pracy który ma tam rodzinę.

Witam

Chciałem zamówić silnik minn kota z USA bo taniej

Mam na sprzedaż 2 silniki minnkota, nówki zapakowane przywiozłem je ze stanów plus śruby dodatkowe do nich. Jak będę w Mielcu to dokładnie napisze jakiego typu są te silniki