Jump to content

Firma Benzer - skutery, motorowego.


FriQ
 Share

Recommended Posts

Szukam informacji o firmie BENZER, trochę bardziej szczegółowej niż ktoś coś widział, ktoś słyszał. Czy ma ktoś może jakiś skuter/motorower firmy BENZER ? Bo znalazłem ciekawą ofertę, a na necie to jedni piszą, że ok a inni co innego :)

Link to comment
Share on other sites

Z info na necie tak będzie, jedni zachwalają inni powiedzą "nie kupuj chińczyka". Sam w lecie szukałem skutera/motoroweru i w firmie Wit-Pol oglądałem różne turlaki i benzer nitrox 50 był solidnie zrobiony / przynajmniej plastiki/. Ostatecznie kupiłem skuter romet tylko ze względu na cenę. :cool:

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

osobiście nie polecam ci tej firmy.. Jak to mówią chiński złom. Ja sprzedaję simsonka . Jak jesteś zainteresowany to zapraszam na PW .

Sam siedzę w motorach dłuższy czas i powiem Ci że firmy : Benzer , Romet czy inne podróby chińskie to badziewie. Kup sobie Honde , Yamahe czy Suzuki. To są bardzo dobre firmy i na częściach oryginalnych .

Link to comment
Share on other sites

Najlepsze skutery produkują firmy; Aprilia, Malagut, Peugeot, Piaggio, Yamaha tak jak kolega wyżej pisał nie ma co się pchać Chiny lepiej kupić używkę firmowa niż jakieś "badziewie". Sam posiadam skuter piaggio i jestem naprawdę zadowolony :)

Link to comment
Share on other sites

osobiście nie polecam ci tej firmy.. Jak to mówią chiński złom. Kup sobie Honde , Yamahe czy Suzuki. To są bardzo dobre firmy i na częściach oryginalnych .
Najlepsze skutery produkują firmy; Aprilia, Malagut, Peugeot, Piaggio, Yamaha nie ma co się pchać Chiny lepiej kupić używkę firmowa niż jakieś "badziewie".

Przeczytajcie sobie listopadowy "Motocykl" lub " Świat motocykli" to się dowiecie gdzie są produkowane w/w skutery. Włoskie,francuskie czy japońskie owszem ale starsze niż 10 lat. Ja mam rometa, przejechane prawie 10tys. i narazie tylko tankuje i opór. :cool:

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

Privacy Policy