Jump to content

Sprzęt z USA


chmura_lukasz
 Share

Recommended Posts

Panowie,

Kolega z pracy oznajmił dzisiaj iż wybiera się na święta do USA jednocześnie wyrażając nieodpartą chęć przytargania z sobą wskazanych souvenirów.

I tutaj kieruję do Was pytanie, jaki sprzęt niedostępny w Polsce lub lepszej jakości oferowany w USA warto kupić. Oczywiście mowa o sprzecie wędkarskim małogabarytowym (plecionki, żyłki, przynęty, kołowrotki) nie wykluczone że po przywiezieniu część sprzętu będzie do "rozdania".

Link to comment
Share on other sites

Witam nie wiem ile w tym prawdy ale gdzieś czytałem że echosondy Lowrance w wersji oprogramowania 3,0 i wyższej sprzedawane na rynek amerykański po ustaleniu i wykryciu pozycji geograficznej w Europie automatycznie wyłączą i zablokują GPS oraz wyłączą j. polski oraz metryczny system miar. Gdy znajdę stronę zapodam link. Ponadto raczej nie obędzie się bez cła a wtedy cena już nie jest taka rewelacyjna.]

Link to comment
Share on other sites

Tak ale tylko w echosondach z wyższej półki ze zintegrowanym GPS-em;).Ja polecam sonary w klasie jaką podałem.Na temat blokady było trochę np.tu http://www.jerkbait.pl/forum/index.php?t=msg&goto=287810&

Ponadto raczej nie obędzie się bez cła a wtedy cena już nie jest taka rewelacyjna.

Zabierając jako bagaż podręczny ominiemy cło.

Edited by rapala
Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

Trochę już późno, ale jeśli masz taką możliwość to kup kilka plecionek berkleya bo są tanie, woblery rapala po 4-5 dolarów, kołowrotki typu tica global abyss 109$ w polsce 650zł, daiwa wszystkie modele tanie.. np emblem pro 5500 dostałem za 179$ a nie 850 zł jak w polsce..

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

Privacy Policy