Jump to content

Bromba Andrzeja Lipińskiego


tomek21
 Share

Recommended Posts

U mnie podobnie jaku kolegi Andre. Insect to jest naprawdę skuteczna przynęta, pomijając jakość wykonania (zaczęła częściowo schodzić powłoka lakiernicza, albo trafiłem na taki egzemplarz). Nie wytrzymał dwóch miesięcy, ale zrekompensował ilością ryb:D

Link to comment
Share on other sites

Sam na to nie łowiłem, ale np. kolega wygrał zawody na Sanie, łowiąc grube klenie właśnie na to. Osobiście używam robali własnej produkcji, czegoś na kształt krzyżówki Bromby i Insecta, i około 80% kleni w tym roku wyjąłem właśnie na nie.

Link to comment
Share on other sites

Bromba to super przynęta-polecam! Bez niej nie ruszam się nad wodę. Jej główną zaletą jak dla mnie jest jej lotność. Najczęściej używam większej jej wersji. Poza tym na naszym forum jest kilku Kolegów wykonujący robale i myślę, że niedługo będzie możliwość ich kupna.

Link to comment
Share on other sites

@jon987, wynika z tego, że znasz dobrze te przynęty! Ja znam tylko to "badziewie". Co do "badziewia", to zgodzę się, że podczas długiego użytkowania odpada trochę lakier, ale jest to spowodowane uderzaniem kotwiczki o korpus. Może dokonasz jakiegoś bardziej szczegółowego porównania, tych tak różniących się od siebie przynęt. Bo widzę, że łowiłeś na jedną i drugą Brombę. Fajnie jakbyś wstawił jakieś zdjęcie SWOJEJ starej Bromby, chętnie zobaczę pierwowzór.

Link to comment
Share on other sites

Jakiś czas temu szukałem Bromby była nie osiągalna zalogowałem sie na stronce A.L i złożyłem zamówienie dosyć długo czekałem,i już się poddałem kiedy dostałem wiadomość ze czekają na mnie 2szt ucieszyłem się jak szalony.Pierwsze testy nad wodą były zadowalające przynęta była warta swej ceny,złowiłem dużo kleni to była przynęta nr1.Do dziś żałuje że jedną odsprzedałem kumplowi,a drugą odgryzł mi szczupły.Potem wobki rozpełzły się po allegro kupiłem wtedy Brombe i dwa chrabąszcze.Chrabąszcze służą mi do tej pory Bromba już nie,stara Bromba to wyrób z lipy ładnie pracowała smużyła cudnie a te obecne to plastiki,były momenty ze szła pod wodę mimo wysoko uniesionego kija wywracała się to już nie było to samo więc zmieniła właściciela może mi się właśnie taka trafiła ,@lama nie zrozum mnie źle ja nikomu nie zabraniam kupować woblerów A.L po prostu mi ta Bromba nie odpowiadała.

Link to comment
Share on other sites

@jon987,dziękuję za odpowiedź. Oczywiście każdy kupuje to co chce, to nie podlega dyskusji. Ja wyraziłem swoja opinię Ty swoją, na tym polega dyskusja. Mi zależało na tym, aby ktoś kto łowił na obie te przynęty, wyraził swoje odczucia na ten temat dokonując również wizualnego porównania. Ponieważ wiele osób wyraża opinie na ten temat znając to tylko z teorii zależalo mi na opini praktyka. Jeszcze raz dziekuję za Twoją opinię.

@Andre, dziękuję rownież za super wizualizację. Zgadzam się. Porównanie starego z nowym wypada z korzyścią na rzecz tego pierwszego. Nie zmienia to faktu, że.... kto łowi na woblery A.L to wie co chciałem napisać.

Link to comment
Share on other sites

Na bromby łowię ok 2 lat z super wynikami San i jezioro Solińskie .Tam gdzie czasem na rzece zawodziły inne wobki ,smużak od A.L był nie do zastąpienia,dodam że na brombę złowiłem na Solinie bolca ok 70 cm .Co do wykonania stara a nowa bromba-stara była bardziej z sercem robiona, lecz różnicy w braniach nie zauważyłem.Minusem jest bardzo mała skuteczność zacięć ,ale polecam w 100% jak inne wobki Lipińskiego.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

Privacy Policy