Jump to content

Moje "tajne" łowisko

Leszek
 Share

Recommended Posts

Godzinę temu, tomipasuje napisał:

Przepraszam i z góry proszę nie traktować tego jako złośliwość ale to tak jakbyś zaczął sezon sumowy od złowienia sumika karłowatego.

Lepsze to niż siedzenie w domu przed komputerem i wypisywanie  bzdur na forum.

Edited by Robertoo

7 minut temu, Robertoo napisał:

Lepsze to niż siedzenie w domu przed komputerem i wypisywanie  bzdur na forum.

Yyyyyyyy. Ale ja nie mam komputera. No i jakbyś mógł uściślić co nazywasz głupotami? 

1 minutę temu, Robertoo napisał:

Większość tego co wypisujesz na forum .

No to konkret rzeczywiście. Jak pisałem, nie miałem zamiaru umniejszyć twojego sukcesu, jednak w kwestii tęczaków mam swoje zdanie i nie odbieraj mi proszę tej możliwości. Skoro czytałeś moje posty to wiesz, że zdanie mam określone i jak pamiętam podpierałem się konkretnymi przykładami więc poproszę o taką samą konkretną odpowiedź lub........ No. Miłego wieczoru. Pozdrawiam i gratuluję dnia nad wodą. 

Nie lubię łowić w zimie, bo właśnie takie chudzielce się łowi. Ale gratuluję, bo wiem jak trudne jest łowienie o tej porze roku;)

Edited by gpel

Cześć wszystkim ,mój pierwszy wpis,od kilku lat zaglądam wiec pora coś wrzucić od siebie ,pierwszy pstrąg tego roku ,jak narazie słabe wyniki.

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Chudziutkie ale piękne .  Pytanie gdzie poziom rzek i potoków pozwala na łowienie ? Oczywiście nie licze na odpowiedź , gdyż należy szanować wodę. Pozdro i połamania . 

Edited by Pawel79

• 3 weeks later...

Dopiero złowiony ,to samo miejsce ,wyglada na tego samego pstrąga ,zdziwił bym się gbyby w tej rzece było ich dużo więcej :) ,wczoraj tez jeden wpadł ale raczej wymiaru nie miało i foto brak ,sorry za jakość ,zdj na szybko bez mierzenia ,na oko 35 ,czuć wiosnę powoli 

10 godzin temu, Pawlikowski napisał:

Tegoroczne rybki.

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Piękne Pawlik. Gratulacje