Jump to content

Roztocze


MilanND
 Share

Recommended Posts

Oj chłopie, też mam ochotę nas Por ! Zamojskie ma (przynajmniej miało w tym roku) konkretne podejście do tematu w sprawie opłat jednodniowych - wpłacasz pieniążki, pobierasz ze strony www blankiet porozumienia i huzia na Józia ! Jak będzie w tym roku nie wiem !

Link to comment
Share on other sites

Ze wzglądu olewczego poodejścia sandaczy do mojej osoby już od miesiąca myślę o kropkach i doczekać się nie mogę:) może jeszcze w styczniu otworzę sezon gdzieś na Roztoczu???

Witam,

Ja dzisiaj po cały dniu "sandaczowania" miałem jakieś efekty (zbiornik - rożnowskie). I co najważniejsze, piękne uderzenia - prawie takie jak letnie.. Wniosek tylko jeden po dzisiejszym wypadzie: Sandacz ładnie żerował tylko trzeba go znaleźć a to już nie jest łatwe o tej porze.. Dwa pod 70cm wzięły w 4 rzytach - w tym samym miejscu. Przełowienie pół godzinne miejscówki nie dało żadnego kolejnego dotknięcia.. Fakt, że sandacz w tym późnym okresie już się powinien grupować, ale 2 sztuki w parce - to wszystko. Kilka było malutkich (pod 40cm) i też ładnie wzięły. Efekt - żerowanie. I tutaj potwierdzenie teorii - gdzie mały tam i duży, gdyż wśród tych małych uderzyła kolejna 70-tka..

(Główka 21g + gumka). Zdziwiony, gdyż kilka dni wcześniej reagowały 14-16g i to bardziej na "szuranego".

Nie warto sie poddawać - trzeba go znaleźć, choć juz pewnie niedługo (skłucie lodem)

Pzdr.

Edited by salmo_pike
Link to comment
Share on other sites

Panowie jestem za ! Ryby mało ważne - najważniejsze: tygodniowe przygotowanie czy aby wszystko z listy na pewno znajduje się w plecaku; codzienne sprawdzanie czy aby coś z przygotowanego plecaka nie zdążyło "wylecieć"; dzień przed wyjazdem - ponowne sprawdzenie plecaka z listą w ręku ;) Sama podróż, gorąca kawa na miejscu - bezcenne ;)

RRRRROZTOCZE - od samej nazwy ciary mi przechodzą :D

Gdyby było więcej chętnych na taki wyjazd - było by wesoło !

Edited by bronzo77
Link to comment
Share on other sites

Więc żeby na planach się nie skończyło - podaję hipotetyczny-przykładowy termin 14 lub 15 stycznia ?

Ten termin jak dla mnie odpada, ale wszystkie inne w styczniu wstępnie o.k. Czasu niewiele pozostale tak więc konkrety jak najbardziej widziane:) Moim wkładem w wyjazd będzie transport i coś jeszcze;)

Link to comment
Share on other sites

Jak dla mnie każdy inny termin będzie ok. Chyba, że coś niespodziewanie wypadnie. Też oferuję transport więc można skoczyć większą ekipą na rekonesans. Nie koniecznie musi być weekend - wiadomo wtedy tłok bo się Towarzystwo zjeżdża z sąsiednich województw.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Temat umarł śmiercią natutalną z braku czasu na roztoczańskie wojaże? Może jedak był już ktoś poganiać za kropkami? Zachęcam również do dzelenia się informacjami o roztoczu w stopniu minimalnym, tj. Rzeka wyniki i stan wody, ,,zagęszczenie'' nad wodą. Nie wdawajmy się w szczegóły, może ktoś dosyał tajny namiar od kolegi czy znaomego i na chce/nie może sie dzielić. Mam nadzieję , że temat zostanie podjęty. Pozdrawiam.

Edited by MilanND
Link to comment
Share on other sites

Nie umarł, cały czas chodzi mi po głowie jakaś szybka akcja na Wieprzu i okolicach(może w piątek). Informacja z dzisiaj na temat wody , ale w okolicach ujscia do Wisły- stan niski i klarowana. Niestety ciągle pada i jutro wszystko może się zmienić. Jak woda będzie o.k to wszystko może się zdarzyć. Zezwolenie i rejestr już wydrukowałem:). Ważna informacja-nie wystarczy wykupienie dniówki, trzeba mieć również oplaconą kartę.

Link to comment
Share on other sites

My z Lobosem i 2 kumplami też mamy ,,zarezerwowane bilety" na Wieprz na jutrzejszy dzień. Jedziemy we 4 wiec zera może nie będzie. Gdzie dokładnie wylądujemy to okaże się pewnie dopiero nad wodą :)

Edited by MilanND
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

Privacy Policy