Jump to content

Roztocze

MilanND
 Share

Recommended Posts

Cześć,

Z moim czasem ciężko w ostatnich latach ale raz w roku w styczniu wybieram się na wieprz 😁 Dlatego mam ogromną prośbę do osób, którzy często łowią - czy odcinek no kill na Wieprzu przyniesie chociaż kilka rybek 🤪? Czy jednak wybrać jakiś inny odcinek ? Oczywiście żadnych rybek nie zabijam 🙂 proszę kolegów o pomoc a w razie czego napiszcie prywatną wiadomość 😉 

• 2 months later...

Tam słabo z rybą, ... Spróbuj Wieprz lub B.Ładę  może coś złapiesz. Por podobno zjedzony. Na wejściu do zbiornika Nielisz siedziało przez zime duże stado kormoranów. Coś tam strzelali z niewielkimi efektami . Od miejscowego słyszałem że kormorany zjadły  wszystko.. ? Jest to jednak  informacja jak to mówią niesprawdzona! pzdrw

• 1 year later...

Cześć Koledzy :)

Mam do Was ogromną prośbę. Ze względu, że jadę na jeden dzień na Roztocze, chciałbym spróbować sił na rzece - Biała Łada.

Chyba, że Ktoś zna inną dziką małą rzeczkę na Roztoczu, to chętnie wysłucham pomocy. Tanew, Por i Wieprz jest dla mnie za trudny. Wolę małe rzeczki bo jakoś taki mam do nich sentyment i pomagają się wyciszyć :)

W ciagu roku niestety mogę pozwolić sobie na dwa wyjazdy do roku na rybki, dlatego proszę Was o pomoc.

Oczywiście, jeżeli Ktoś chciałby mi pomóc może pisać na Priv :)

Mam kilka pytań do rzeki - Biała Łada.

1. Czy występuje na niej odcinek no-kill ? Na taki chętnie bym pojechał bo rybek nie biorę :)

2. Na jaki odcinek najlepiej się wybrać, żeby spędzić cały dzień i czasami nawet złowić rybkę ? najlepiej jakby to był dziki odcinek w lesie, żeby móc odpocząć z dala od ludzi - zresetować głowę.

z góry dziękuję za pomoc 😊

Na Białej Ładzie pstrągów jest sporo i nie zalatują tam kormorany jak na np. Por. Także wydziobane nie jest. O większe ryby jednak  bardzo trudno gdyż jest tam spora grupka miejscowych co bytują na wodzie niemal codziennie i wyławiają większe rybki. Proponuję odcinki w okolicach miejscowości Radzięcin, Stara Wieś. pzdrw