Jump to content

Izotopy


 Share

Recommended Posts

Chodzi mi o światełko które świeci jak mówią producenci kilka lat i to właśnie chyba betalighty.Próbowałem umieszczać tam zwykłe łamane świetliki,ale po złamaniu tracą one swoją regularność i jest problem z wymianą.

Link to comment
Share on other sites

Miałem ale od momentu zakupu swingerów z diodami ,zrezygnowałem z nich.Jeszcze w torbie gdzieś świecą:D.Jeżeli chodzi Ci o jasność świecenia to jest to ok. 1/3 tego co masz ze świetlików (szału nie ma) a czas świecenia to kilka lat.

Link to comment
Share on other sites

Będę musiał pokombinować bo te hangerki pokazują najmniejsze trącenie i na mniejszych zbiornikach,odległościach zacząłem stosować właśnie takie zamiast swingerów.Porozmawiam z elektrykiem może da się zamontować jakoś jacka do podpięcia pod sygnałki.

Link to comment
Share on other sites

Na elektrykę nigdy nie miałem zajawki i oddam to koledze,który zna się na rzeczy.Podeślę mu także moje sygnałki KV 2 bo pomysł z wlutowaniem transmitera przypadł mi do gustu i z chęcią pozbędę się tych podpinanych.

Link to comment
Share on other sites

Kolego przed oddaniem do elektryka sprawdź czy gniazda transmitera i przyszłego "oświetlenia" hangerów nie pokrywają się ze sobą bo coś mi się wydaje że tak:rolleyes:.Ale mogę się mylić.Przy moich XRC gniazdo podświetlenia znajduje się po lewej stronie (patrząc od przodu sygnalizatora).Możliwe że potrzebne będzie "zmostkowanie" wejścia albo przerzucenie "podświetlenia na drugie gniazdo.Tak czy inaczej elektryk powinien sobie poradzić.

P.S.Nie wiem czy przypadkiem KV2 nie ma dwóch gniazd ,jedno na transmiter a drugie na sygnalizator:rolleyes:.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

Privacy Policy