Jump to content

Ankieta


rapala
 Share

Czy jesteś zainteresowany koszulką czy czapeczką?  

82 members have voted

 1. 1. Czy jesteś zainteresowany koszulką czy czapeczką?

  • Koszulka
   41
  • Czapeczka
   41


Recommended Posts

Nowy Rok - nowe projekty na nadchodzący sezon.Czas biegnie nieubłaganie i z każdym miesiącem członków i sympatyków naszego portalu przybywa.Od ostatniej "emisji" koszulek z logiem PSW minęło sporo czasu.Może początek roku to dobry moment aby reaktywować ten pomysł?A może tym razem będą to czapeczki?Aby wszyscy zainteresowani mogli się wypowiedzieć , PSW TEAM składa propozycję wspólnego dokonania wyboru.A więc koszulki czy czapeczki?Wygrywa propozycja,która uzyska więcej głosów:).

Samym projektem,kosztami oraz dyskusją zajmiemy się po dokonaniu wyboru.

Edited by rapala
Link to comment
Share on other sites

 • 2 weeks later...

Witam wszystkich ,jestem za koszulką ,ale dla dobra sprawy przy finalnym rozstrzygnięciu jestem za , czy to będzie czapka ,czy koszulka, czy komplet. Przy okazji koszulek i czapek może jakieś logo serwisu na środki pływające żeby było wiadomo kto z kim pływa ,albo do kogo nie podpływać? Pozdrawiam:D

Link to comment
Share on other sites

 • 2 weeks later...

Witam. Coś się cicho zrobiło w temacie. Ankieta na remis, więc ciężki orzech do zgryzienia mają włodarze.:D Ja osobiście jestem za czapeczką, ale i kolejna koszulka, też się przyda.:)

A może by Panowie pomyśleć nad zrobieniem smyczy.:rolleyes: Gadżet dość przydatny nad wodą, a i koszt wykonania niewielki. Koszt wykonania długiej smyczy około 5 zł, a krótkiej 3 zł.

Link to comment
Share on other sites

Czas ankiety minął .Niestety przeprowadzone głosowanie nie wyłoniło "zwycięzcy"w sposób jednoznaczny .Propozycja jest następująca aby w pierwszej kolejności zrobić czapeczki (będzie to pierwsza edycja) a w następnej kolejności zająć się koszulkami.Z racji tego że większość z nas ,koszulki z poprzedniej edycji już posiada,dobrze by było aby koszulki ,które zrobimy tego roku były nieco inne.Zwiększy to "zapotrzebowanie" co powinno zmniejszyć koszt samych koszulek albo przełoży się to na ich jakość.Jaki wzór się na nich znajdzie i jaką techniką (haft,nadruk) będą wykonane,zadecydujemy później.Na razie skoncentrujmy się na czapeczkach.

Propozycja konkretnego wzoru powinna być podana w najbliższym czasie.Prawdopodobnie będą to typowe czapeczki z daszkiem oraz haftowanym napisem (logiem) na przedniej części.Kilka projektów jest już na ukończeniu.Firmy zajmujące się wykonywaniem materiałów reklamowych często mają w swojej ofercie tanie produkty ale co za tym idzie ,niekiedy marnej jakości.Dla tego propozycja jest taka aby poszukać produktu dobrej jakości a firmie jedynie zlecić wykonanie nadruku czy to haftu. Każde propozycje zakładów lub hurtowni,które posiadają w swojej ofercie czapeczki dobrej jakości ,będą mile widziane:).Zakładając że miesiące zimowe to nie najlepszy okres na takie produkty (czapeczki,koszulki) myślę że realny czas uporania się z "zagadnieniem" to przełom marca i kwietnia.

P.S.Tak samo, będziemy postępować z koszulkami czyli stawiamy na inny wzór,jakość a termin realizacji to powiedzmy maj - czerwiec.

Propozycję smyczy proponuję przedyskutować w późniejszym terminie:).

Edited by rapala
Link to comment
Share on other sites

 • 1 month later...

Jeżeli chodzi o czapeczki to może nie typowe basebolówki ale bardziej tzw. przewiewne patrolówki ? Co Wy na to ? I koniecznie z długim daszkiem, to sie przydaje gdy wędkujemy o wschodzie lub zachodzie słońca. :cool:

Link to comment
Share on other sites

 • 1 month later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
 • Create New...

Important Information

Privacy Policy