Jump to content

Zalew w Głuchowie

Recommended Posts

• 1 year later...
  • 2 years later...
  • 4 weeks later...

Proponuję dodać zmienić lub dodać w nazwie tematu " KORCZAK " bo tak się nazywa łowisko ;)  ryby są jak wszędzie , tylko miłoby było jakby wracały do wody bo nie zawsze tak jest , może inaczej , z umiarem opuszczały wode jak już trzeba :P

Byłem, zobaczyłem, uwierzyć nie mogłem....

Zbiornik bardzo fajny do łowienia, ale zazwyczaj tylko w dni powszednie bo w dni wolne od pracy oblężenie jest dość duże.

Generalnie brania były... kilka fajnych leszczy powyżej 35 cm oraz kilka linów. Z tego co widziałem innym trafiły się też ładne karpie. Ataki drapieżnika na wodzie też się zdarzały, ale  zauważyłem, że ze spinningiem nie chciały współpracować.

A teraz to, w co uwierzyć nie mogłem.... Podczas obchodu na tym zbiorniku ( taki mam zwyczaj gdy jestem pierwszy raz na danym łowisku) zauważyłem przy każdym wędkarzu siatkę. W sumie to wszystko zgodnie z obowiązującymi zasadami PZW, ale jak zobaczyłem później ile ryb zabierają ze sobą poszczególni wędkarze to myślę, że zbiornik za niedługo zostanie wyczyszczony ze wszelkiego życia. I na koniec wisienka na torcie... Przynajmniej przez dwóch wędkarzy ryby z siatki zostawały łapane w ręce oraz na żywca wrzucane do bagażnika samochodu bez uprzedniego ich ogłuszenia.... Nawet jednemu wypadła z powrotem na zewnątrz... 

Szkoda, że tak się dzieje bo łowisko całkiem przyjemne...

• 1 year later...
  • 6 months later...