Jump to content

Łowiska pstrągowe w okręgu Tarnobrzeg

kubaS 1
 Share

Recommended Posts

Panowie.Proszę o waszą podpowiedź gdzie można wyskoczyć na pstrążka w okręgu Tarnobrzeski.Znam tylko dwie rzeczki a mianowicie Bukową i Koprzywiankę, ale podobno krucho tam z rybami.Proszę o pomoc.

Pozdrawiam Kuba.

Panowie.Proszę o waszą podpowiedź gdzie można wyskoczyć na pstrążka w okręgu Tarnobrzeski.Znam tylko dwie rzeczki a mianowicie Bukową i Koprzywiankę, ale podobno krucho tam z rybami.Proszę o pomoc.

Pozdrawiam Kuba.

Q

A gdzie kolego nad Koprzywianką łowiłeś, w okolicach jakich miejscowości ? Bo ja dopiero się uczę łowić tą piękną rybę, ale tak się składa że jedno miejsce nad Koprzywianką znam, a czy w tym roku będą tam rybki to dopiero możemy się przekonać :)

Panowie.chodzi mi nad jakie rzeczki proponujecie a nie od razu miejscówki no co wy.Jakie mięsiwko...Catch&realase.Po prostu zblirz się sezon pstrągowy i chciał bym wyskoczyć na rybki.Ewentualnie może być rzeczka gdzieś na roztoczach.Zaproponujcie coś.na koprzywiance łowiłem w dwóch miejscach.Dokładnie nie pamiętam jakie to były miejscowości ale tobyło jeden raz przy drodze na szymanowice przepływa koprzywianka i jest kawałek takiego lasku i śluza i tam niedaleko.Druki raz w Koprzywnicy.Proszę o propozycje.

Pozdrawiam Kuba.

Sorry ziom:) ale nie wiem czy zlać cie za pisownie, czy za podejście. Raczej poproś czy możesz się zabrać z kimś na rybki, a i w to wątpię. Chyba taki los początkujących kropkomaniaków. Złego nie ma tu nic z mojej strony, mogę ci tylko doradzić, jedz na Wieprz :)

Szybko czy nie szybko pisane, ale nie "roztoczach" bo to takie organizmy, pasożytujące na ludziach :) , Wieprza to rzeka na pomorzu, a na Roztoczu to jest Wieprz.

Opłaty na ZO Zamość, strona PZW i tam jest wszystko dokładnie napisane, skoro zadałeś sobie tyle trudu aby zadać kilka naiwnych pytań, to znajdziesz tez wszystko odnośnie opłat.

A odcinek który trzeba wybrać, to polecam siódmy zakręt poniżej kapliczki, i prostkę poniżej tego zakrętu, po prawej stronie jest trzy obcięte drzewa, pod środkowym dwa lata temu stał 60+, jak nie został zjedzony to teraz ma 70+.

Pozdrawiam

Artur

Miałem płacić u siebie pełna plus te 180zł Zamość razem jakieś 450zł:eek: ,ale to przesada na maksa.Daruje sobie pstrągowanie,tak zachecają okręgi,może niedługo przyjdzie płacić 1 tyś. zł.?a jadąc samemu to juz porażka przy tej cenie paliw.Bukowa fajna rzeka tam trafiałem kiedyś piekne sztuki ale to ponad 10lat temu,brak kontroli,zero zarybień,jednym słowem kaszanka bo lepiej jak Okręg inwestuje w karasie,karpiki,krąpiki.

Edited by Kajtelek2

Dokładnie nawalili tych karasi na stawy Tarnobrzeg-zwierzyniec i pstrągów i ja się pytam po co te karasie ? Pstrągów już chyba nie ma wszystko prze łowione.A nie wiecie panowie jak z kleniami na Bukowej albo Łęgu ?

Pozdrawiam Kuba

Ja wybieram się właśnie gdzieś na początku lutego w poszukiwaniu klonków i jazi. O ile pogoda dopisze to myślę o wyprawie nad Bukową może też polowaniw na klonka, jazi a i może trafi się pstrążek.

Pozdrawiam Kuba.