Jump to content

Kupiłem dzisiaj - pochwal się wędkarskimi zakupami

Recommended Posts

• 2 weeks later...

Wczoraj kupiłem wędkę ręcznie robioną przez niejakiego pana Bogdana z Rzeszowa :)

Kijek jest bardzo delikatny ,max wyrzut to 5g ale 3g to już mocniej boje sie zamachnąć :P

Przelotki Fuji ,uchwyt chyba zwykły ,wędka jest to wklejka :)

Cena nie duża aczkolwiek niech zostanie to tajemnicą :)

Oto kilka fotek :)

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Teraz tylko trzeba poszukać do niej odpowiedni kołowrotek :)

Nie chce deprecjonować twojego zakupu, ale przelotki temu Panu Bogdanowi to chyba z karpiówki zostały a nie z UL. Rozumiem że ta wędka ta ze złomu po innych wędziskach składana? Bo przypomniały mi się pierwsze wędki z lat 70-80 jakie były w sklepach dostępne. Ta wstawka powyżej uchwytu to ma udawać skórę węża?

Edited by mistertwister

Martwi mnie to , że jakiś Bodzio nagadał Ci jakiś pierdoł i łyknąłeś kijka , jak kobieta nie powiem co.

Przelotka jedna chyba z karpiówek , ostatnia szczytowa napaćkana.Ale niech Ci służy i łowi piękne ryby.

Też miałem okazję pomachać tym kijkiem, z tą przelotką od razu skojarzyło mi się z nową serią okoniówek SAVAGE GEAR LRF :D , też tam zamontowali taką 2 stopkową od strony kołowrtoka, więc może tręd taki :cool:;) Ogólnie taki super lajt pod zabawę z okoniem lub białorybem, co do wyglądu...hmm wędka raczej budżetowa, ale na żywo wyglądała lepiej :P

Edited by apioo
Prawdę mówiąc Dzięcioł pokazał mi kija opowiedział co nie co o nim i go kupiłem :)

Myślę że będzie to dobry kijek pod okonia na Wisłok :) Łyknąłem łyknąłem i obym tego nie żałował ....

Zdradź nam kolego co to za Pan Bogdan, żebym omijał go szerokim łukiem przy zamawianiu swojego customa.

Nie ma co patrzeć na wygląd bo wędka z tego co wiem służy do łowienia a nie do wyglądania.

Bogdan robi naprawdę dobre kije są warte polecenia, a zamawiało od niego paru takich ludzi co ciągną okazy a nie takie gluty które na tym forum zazwyczaj wystawiacie:D:D:D

Jak się wam kijek złamie to może się z nim spotkacie a wtedy możecie żałować swoich wypowiedzi.

Pozdro dla Bogdana:)

Wybacz Hubert, ale swego czasu zasypywałeś forum zdjęciami okoni mieszczących się na dłoni i niewiele większymi kleniami. To tak tylko dla przypomnienia:)

Wędkę widziałem i lepiej się prezentuje na żywo, niż na zdjęciach.

Mój długo oczekiwany PHENIX już po testach kijek rewelacja to czego w końcu chciałem tylko nie wiem jak z kropkami będzie sobie radził przyłów szczupłego 48 cm bez problemu dał rade Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować :beer::)

Ten kijek od Bogdana to nawet ciekawy patyk! Machałem nim 3 godziny zanim go kupił Wejek i sam miałem na niego ochotę! co prawda podwójna stopka pierwszej przelotki to pomyłka ale jest ona na tyle mała, że to nie przeszkadza. kijek b leciutki, trzinka ala phoenix mosquito za grosze! Ceny tez nie podam ale ale powiem tylko tyle, że za taką kasę to można wziąć nawet dla złamania go na kolanie :D

Wejek ...Ceny tez nie podam ale ale powiem tylko tyle, że za taką kasę to można wziąć nawet dla złamania go na kolanie :D

VeJeK :)

Racja za tą kasę to nawet dla złamania można go było brać ,jak na razie nie rozpisuje się o nim itp ponieważ poczekam aż przyjdzie jakiś dzień z temp na +1 i ruszę na jakieś solidniejsze przetestowanie :) Jak na razie machałem nim na sucho i 3 razy na wodzie ,ale przelotki od razu zamarzły więc nie było sensu :) Jak się po 10-15 wypadach nie sprawdzi to pójdzie na sprzedaż :)

Browarek piękna szpada, jak już mówimy o kijkach z pracowni to ja też dołożę coś.

Vejek tak jak pisałem kijek niech służy taki, al'a kocia łapa jak pisze kaskader.

MHX P904 POPING , chodził mi ten patyk po głowie od tamtego roku , teraz trafiłem perełkę nówkę , blank jeszcze nie rejestrowany.

To już 3 kijek ze stajni MHX,kapitalne kije.

W sumie to już 6 kijek z pracowni ,to uzależnia i cieszy oko .

O walorach użytkowych nie wspominam , a planów w głowie jeszcze dużo,ale zasób portfela nie pozwala...

Testy P904 we wtorek.

Sezon prawie zakończony więc pora zacząć wymieniać/uzupełniać sprzęt  Na dniach powinno dotrzeć do mnie jeszcze jesienno-zimowe ubranie wraz z obuwiem :) Pozdrawiam

Witam dziś właśnie dotarła przesyłka zrobiłem sobie prezęt na Mikołaja , dopiero mam pierwszy taki jeśli nabiorę tylko wprawy napewno coś pomyslę o drugim :) .