Jump to content

Ryobi Zauber w USA


grunwald18
 Share

Recommended Posts

Nie od dziś wiadomo, że to jedna i ta sama chińska fabryczka wypuszcza wszystkie te młynki. Szoku doznałem gdy zobaczyłem tegoroczną "nowość" Spro GoldArc w cenie ponad 5 stówek. To jakiś kosmos. Luknąłem na schemacik i kropka w kropkę stara konstrukcja; tylko obudowa bardziej jak w Team Dragonie. Tak się zarabia kasę na naiwnych wędkarzach - wystarczy zastąpić droższą stal tańszym plastikiem, napisać:"Dla zmniejszenia wagi, niektóre elementy zostały wykonane z 7 krotnie wytrzymalszego od stali włókna węglowego" i robić wszystkich w ch...

Link to comment
Share on other sites

To ze wychodzą z tej samej fabryki to fakt ale że w tej samej obudowie to się zdziwiłem, a co do nowości spro to myślę identycznie środek ten sam w innej obudowie, po udanych modelach chcą zarobić więcej więc jak to robi daiwa i shimano najpierw trafiają do serc dobrym wyrobem a potem wypuszczają buble.Skoro robią stelle i jest to super wypas bo w rzeczywistości tak jest to jak się to ma do modeli za 100 zł np sienna.Jeśli kołowrotek za 4000 zł jest super niezawodny to 40 razy tańszy musi byc bublem i oni to wiedzą ;)

Link to comment
Share on other sites

I pewno gold arc jeśli okaże sie niewypałem "zjedzie" z ceną bo znajdzie niewielu nabywców podobnie jak obecnie seria Team Dragon FD 1200 iST. Stara wersja 900 trzyma sie mocno bo jest bardziej udana. Zresztą płacić ponad 500 zeta za gold arca to bym się zastanowił nad innym rozwiązaniem :)

Link to comment
Share on other sites

Czy zjedzie z ceny to nie wiem chyba prędzej wstrzymają się z produkcją albo jeszcze raz zmienią kolor nazwą go godnym następcą jak to zwykle bywa.W sumie i tak nic nie tracą w niskiej cenie mają red arca dla ludzi szukających czegoś sprawdzonego dla naiwnych będą mieli golda.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

Privacy Policy