Jump to content

Nici Gudebrod


krs
 Share

Recommended Posts

KRS zadzwoń do Zdziska Czekały -albo zaczekaj na odpowiedz na forum -tylko doprecyzuj pytanie- on kilometry tych nici przerabia to powie Ci najszybciej.

Ale z tego co pamiętam to:

1. D oznacza grubość -i D to już dość grube nici.

2. Alconite i Forecast to rodzaj wykonczenia przelotek - i nie mają nic wspolnego z rodzajem nici używanej do ich montażu.

A o tym czy nić się będzie nadawać, to raczej decyduje wielkość przelotek, sposób i powód użycia, itd.

Napisz dokładnie do czego chcesz ich używać (spining, mucha?), jakich rozmiarów przelotek masz zamiar używać, czy maja to być nici do ozdobnych "tipetów" na przelotkach, czy do zwykłego mocowania przelotki do blanku no i konkretnie jakich nich chcesz użyć, bo jak widzisz w linku poniżej D ma wiele znaczeń.

http://www.mudhole.com/Gudebrod

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Kupiłem nici Pacyfic Bay - w sklepie nie mieli nylonowych w zamian dostałem czarne metaliczne. Nie wiem co to za ustrojstwo ale zrywam to bez problemu w rękach :eek: Czy to możliwe aby nić do przelotek była tak mało odporna ? Nawinięta jest na szpulkę od nici nylonowej Y100A-RR tak więc nie jestem w stanie powiedzieć co to dokładnie jest :mad: Być możne trafił mi się sznurek do dekorowania czy coś podobnego..

Link to comment
Share on other sites

Kupiłem nici Pacyfic Bay - w sklepie nie mieli nylonowych w zamian dostałem czarne metaliczne. ... Być możne trafił mi się sznurek do dekorowania czy coś podobnego..

Nie mam pojęcia co to jest, a swoją drogą co to za dziwny sklep sklep. Nici nawet metaliczne (słabsze od nylonowych) można zerwać w rękach ale trochę siły trzeba włożyć.

Link to comment
Share on other sites

Nić zakupiona w sprawdzonym miejscu, jest to dość znana pracownia rodbuilderska. Nitka rwie się praktycznie bez użycia siły :mad: Jutro tam napiszę i poproszę o wyjaśnienia, może nawinęli mi nie to co trzeba, wątpię aby zrobili to celowo.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Zakupiłem ProWrap bo Gudebrod akurat wyszedł ;) To bardzo fajne nici, o niebo mocniesze od tych metalicznych P. Bay, które jak się domyślam trafiły do mnie przez pomyłkę. Nie mam doświadczenia z innymi niciami, w każdym razie jako moje pierwsze ProWrap sprawdziły się znakomicie.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

Privacy Policy