Jump to content
Dzienciol

Zalew Rzeszowski

Recommended Posts

15 godzin temu, majmaj napisał:

Znajomy znajomego złowił z 2tyg temu na wysokości Lisiej Góry. Widziałem foty... piękny i okropnie gruby chyba kaczkę zjadł :D

Szkoda ze został zechlany nie rozumiem takich ludzi... Ale z tego co znajomy mi mówił to gość tez duzo sandaczów łowi i wszystko wali w łeb.

Łowi na zalewie pewien Gość, często z łódki. Nie wiem czy gdzieś pracuje , ponieważ bardzo często jest na rybach. Słyszałem o nim, że wszystko co złowi to idzie do wora, nie podaruje życia żadnej rybie. SŁOIK tak go nazywają wędkarze.....

Wracałem z pracy po 23 to od WSK jest ok. ma być na plusie:):beer:

Edited by hybel78

Dnia 4.12.2016 at 12:04, majmaj napisał:

Wiecie ze na zalewie został złowiony szczupak na 128cm i go zjedli? ;/

Tydzień temu byłem na zalewie, przyszło dwóch kolesi i mówili, że padło parę szczupłych na spina ponad metr ale przy zaporze złowionych przez kogoś tam ale nie pytałem czy smakowały:) była mowa o tym 128..więc nie wiem gdzie leży prawda:cool: ponoć po środku:rolleyes:

Edited by hybel78

dwa tyg temu byłem świadkiem jak na szczęście metrówki wróciła do wody oczywiście złapany na żywca ale miał dobre 9-10 kg piękna i gruba mamuśka 

Chłopaki nie ma przypadkiem lodu na zalewie,będzie można pośmigać spinem w sobotę?

Dnia 4.12.2016 at 12:04, majmaj napisał:

Wiecie ze na zalewie został złowiony szczupak na 128cm i go zjedli? ;/

Ryba miała 118cm, tak napisał sam łowca. Napisał również, że został wypuszczony, chodź po zdjęciu wnioskuję, że został jednak spałowany.

Witam koledzy, jak tam zalew w okolicy Lisiej Góry  da się  pospiningować  czy zamarznięte.  Coś  ktoś wie. Z gory dzieki za odpowiedź  ☺

Ten typ co pisał tam o wedkarstwie i kulsownikach to jakaś porażka i jego propozycje rozwiązania są bez kitu śmieszne. Najpierw niech się zajmą doprowadzenie do pozadku wody zbiornika a później niech robią miejsca i ścieżki dla wędkarzy chodz ja jestem temu przeciwny 

Witam kolegów. Czy da się obecnie pospinnningować za okoniem na zalewie? Jak woda? Łowi ktoś z łódek teraz o tej porze roku?

Bez zmiany konstrukcji zapory, takie odmulenie wystarczy na max 10 lat. 

Edited by Krisu

Nie widzę możliwości zmiany konstrukcji zapory, bo w tym momencie jest najbardziej zatłoczonym mostem w Rzeszowie. Jeśli powstaną dwa planowane mosty powyżej zalew to może prace będą możliwe. 

proponuję czyn społeczny

rzeszowretro.blogspot.com

Koledzy jaki kolor wody,połowi w sobotę na spina?

Edited by rafaello

Właśnie przeczytałem. :) I powiem, że to było do przewidzenia i znowu ...uj z tego będzie i nadal nie będziemy mieć gdzie łowić :mad: