Skocz do zawartości
Dzienciol

Zalew Rzeszowski

Rekomendowane odpowiedzi

15 minut temu, Grubylolus napisał:

Miły akcent na zakończenie roku :) Dwaj sympatyczni koledzy.

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Podoba mi sie Twój nick. Rybki też spoko:cool:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
6 godzin temu, PSR Warrior napisał:

Info poszło, mięsiarze Ala słoiki juz na łowisku są:]

Kolego nie wiem co tu sugerujesz czy pijesz do mnie czy do ludzi którzy to zobaczą( tych dwoje pływa falej) czyli tzw miesiazy. Jest taki jeden problem ze jeszcze trzeba potrafić je złowić a to nie jest takie proste. :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam wszystkich bardzo serdecznie:)

To mój pierwszy post na forum. Do wędkarstwa wracam po 12 latach. I mam do was koledzy pytanie. Jak na zalewie wygląda realnie sytuacja z szczupakiem. Tak wiem podobno bardzo mizernie, ale czy naprawdę ciężko jest o szczupaka 60cm+? Z okoniem widze nie jest źle, szczupaczki jako przyłów takie 40+ lub 50+ tez mi siadały. I jeszcze jedno pytanie czy istnieją gdzieś mapy batymetrycznej tego akwenu? Może dla was głupie pytania, ale powracam bo bardzo długiej przerwie. Podsumowując czy na upartego łowiąc dużym gumami 12-16cm dało by radę wytargać coś koło 90cm? Planuję dokupienie cięższego spina 15-50 lub 10-42g do mojej okoniówki właśnie na szczupaki czy lepiej sobie darować. Pytam o zalew bo pracuję w Rzeszowie nie mieszkam, ale miałbym bardzo blisko po pracy. A akwen bardzo ciekawy nie głęboki dużo trzcin woda wolno plynie w maju są miejsca o wolnym nurcie gdzie by się nagrzała , minus tyko ta cholerna kotewka co zabiera tlen i zarasta i presja wedkarska.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

W lecie na zalewie byłem raz i nie da się wytrzymać ze względu na smród gnijącego mułu z dna. Najlepiej jesienią. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jak odmulą to pewnie część i to na warunkach postawionych przez ekologów, krzaczorów, tataraków nie ruszą jedynie tam gdzie jest lustro wody a to w sumie nic nie da.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi