Jump to content

vBSEO

krs
 Share

Recommended Posts

• 1 month later...

Wszelkie propozycje poprawek czy zmian zawsze są mile widziane :) vBSeo dopiero co zostało odpalone, nie miałem jeszcze czasu dłużej nad tym posiedzieć, wszystko dopiero przed nami.

• 3 months later...
  • 2 years later...

W dniu dzisiejszym wyłączyłem dodatek o nazwie vBSEO. Powodem jest brak wsparcia dla tego produktu a co za tym idzie brak aktualizacji luk w zabezpieczeniach. Zniknie przycisk Lubię to który był częścią vBSEO. Planujemy przejść na nowy silnik vBulletni 5, tam przyciski Lubię/Nie lubię są zaimplementowane w standardzie.

Nie ma za co przepraszać :) Dzisiaj miała miejsce dość poważna zmiana w silniku forum, być może jest to spowodowane właśnie tą zmianą. Jeżeli problemy będą się pojawiać dalej to prosiłbym o informację.

O które powiadomienia chodzi ? Jak możesz to napisz dokładniej, prawdopodobnie wraz z usunięciem dodatku vBSEO zniknęła i taka funkcjonalność, co nie znaczy że to jest błąd w silniku forum, tak już pewnie zostanie.

Prawdopodobnie problem pojawił się po podniesieniu PHP do wersji 5.4, ustawiłem z powrotem wersję 5.3 . Dodatkowo zmieniłem bibliotekę która była odpowiedzialna za przetwarzanie grafiki, teraz zdjęcia przetworzone przez silnik powinny mieć lepszą jakość, wcześniej zmiana z GD na ImageMagick nie była to możliwa, podejrzewam że problemem był dodatek vBSEO, teraz po jego deinstalacji udało się wreszcie ustawić ImageMagick.

Proszę zgłaszać problemy z działaniem serwisu w tym wątku. Dziękuję.

• krs locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Create New...

Important Information

Privacy Policy