Jump to content

Pilne okuma travertine czy epix v2

strongbow
 Share

Recommended Posts

Witam..

Mam problem,zamowilem 2 kolowrotki okuma travertine 45 a dostalem kreciolki okuma epix v2 55 .Wiecie cos na temat tego sprzetu???Zastanawiam sie czy zatrzymac czy odeslac i czekac na travertinki..

Z gory dziekuje za pomoc..

Edited by strongbow

A nie prościej i uczciwiej było by skontaktować się ze sprzedawcą i wyjaśnić. Może jakiś pracownik się pomylił i będzie musiał pokryć różnicę?:(

Jak najbardziej panowie maja racje,tylko muszę dodać ze zamówiłem kołowrotki 3 tygodnie temu (normalny czas dostawy 3 dni) ,sprzedawca nie wywiązywał sie ze sprzedaży wiec sie z nim skontaktowałem..Okazało się ze nie maja zamówionego sprzętu w sklepie i czekają na dostawę z Holandii..czekałem kolejny tydzień i dostałem epix 2..

Nieźle. Napisz mi na priva jaki to sklep. Ja ostatnio zamówiłem w jednym ze sklepów internetowych BROWNING FORCE FEEDER EXTREME ze względu na nierealnie niską cenę. Oczywiście następnego dnia dostałem telefon ze sklepu z informacją, że wystąpił błąd systemu i kosz całego zamówienia wzrośnie o jakieś 250zl. Sprawa w toku. Tym razem nie odpuszczę bo przy poprzednim zamówieniu delikatnie nadwyrężyli moją cierpliwość.

Ten sklep to straszne nieporozumienie,przesyłka gwarantowana do 4 dni w UK..ale niestety po 2 tyg czekania musiałem dzwonić i pytać o moje kołowrotki,gość ze zdziwieniem odpowiada ze nie maja tego na składzie i czekają na dostawę z Holandii..po kolejnym tygodniu otrzymuje okuma epix v2 zamiast travertine.

fishingmegastore sklep w UK.

Edited by rapala

Skoro takie problemy z tym sklepem, to inna sprawa. Jeśli Ci te kołowrotki pasują, to zatrzymaj je. Nie będziesz się prosił o swoje do połowy sezonu. Może celowo takie wysłali, bo tamtych nie mieli i czekają czy się upomnisz :)

Jeśli sklep jest nieuczciwy, to nie ma się co nad nim użalać. Nie każdy jest stworzony do biznesu :D

Witam..

Mam problem,zamowilem 2 kolowrotki okuma travertine 45 a dostalem kreciolki okuma epix v2 55 .Wiecie cos na temat tego sprzetu???Zastanawiam sie czy zatrzymac czy odeslac i czekac na travertinki..

Z gory dziekuje za pomoc..

Wiecie cos na temat epix v2/