Jump to content

Sklep wędkarski w Rzeszowie


grunwald18
 Share

Recommended Posts

Witam jaki sklep w Rzeszowie polecacie??Chodzi mi np o zakup żyłki Pline.Żeby nie zakładać drugiego tematu,czy znacie jakiegoś speca od smarowania kołowrotków, kogoś komu można powierzyć dobry sprzęt bez obaw że coś żle skreci.Ewentualnie by też miał szybki dostęp do części i wymienił tulejki na łożyska.

Link to comment
Share on other sites

  • 7 months later...

Jadąc od Powstańców Warszawy skręcasz w Podwisłocze, następnie pierwszy zjazd w prawo w bloki. Wjeżdżasz w dróżki jednokierunkowe w najbliższym możliwym miejscu skręcasz w prawo i jedziesz tą uliczką. W bloku równoległym do Powstańców Warszawy znajduje się ten sklep, a dokładnie w piwnicach. Może to się wydawać trochę skomplikowane ale na pewno tam trafisz :) Nie wiem czy tolerujesz psy, bo jeśli nie to może być problem. Bo często przed bramą leży psiak-bydlak który może sprawiać wrażenie groźnego a tak naprawdę jest potulny jak misiek, pewnie nawet odgłosu nie wyda jak Cie zobaczy :D

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
  • 5 months later...

Z tego co sie orientuje to w sklepie "totu" u Marka koło hali Targowej coś powinno być.

U Jurka Tomaki w sklepie /pomiędzy zakałdem energetycznym a ZDZ od strony Wisłoka przy Piłsudskiego/ widziałem kiedyś jakieś Wizardy i Akity.

Możesz tez napsiać do Zdziska Czekały -on chyba ma spore zapasy w domu -to może Ci coś odsprzeda -bo poza tym w Rzeszowie to bieda z materiałami muchowymi.

A jak nie -to w drodze do domu zatrzymaj sie u Adasia Skrechoty w Sanoku - i masz full wybór.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

Privacy Policy