Jump to content

Klejenie neoprenów


Lobosss
 Share

Recommended Posts

Myślę że należy to zrobić z łatką. Nada się pewnie klej do klejenia szyb samochodowych.

Proponuje poszukać na forach dla muszkarzy www.flyfishing.pl albo flytiers.pl - kilka razy przerabiany tam byl temat klejenia spodniobutów z materiałow oddychajcych i neoprenów.

Generalnie temat dziur zdecydowanie czesciej dotyka muszkarzy i tam szukał bym porad.

Link to comment
Share on other sites

Dobrze jest mieć kawałek neoprenu ,zlokalizować dziurkę i położyć na to łatkę i zakleić klejem Stormsure albo czymś podobnym .Jeśli dziurka jest mała pomoże jeśli dosyć duża to będzie Ci ciężko .

Powodzenia

Link to comment
Share on other sites

Przyznam, że zdarzało mi się kleić nawet bez łatki, samym klejem stormsure. Podklejasz wtedy dziurkę od spodu taśmą klejącą, zalewasz klejem i pozostawiasz do wyschnięcia. Potem taśmę odklejasz.

Ten klej robi piękną robotę, pewne wodery Cormorana kleiłem z 7 razy i wszystko trzymało dopóki podeszwa nie pękła w pół...... swoją drogą nie polecam woderów Cormorana z PVC. Aktualnie 2 sezon tyram Jaxony Prestige i chyba lepszych za tą kasę się nie kupi.

Link to comment
Share on other sites

Dzięki za rady panowie poprosiłem @MilanND o pomoc i mówił dziś, że stygną:D zobaczymy wyniki, bo od piątku do niedzieli uderzam z ziomami na Poprad i Dunajec, a tam podejrzewam, że neopreny się przydadzą.

ps. Nie będę zaśmiecał wątka, ale prosiłbym o rady na priv jak i na co i czym na tych rzekach poławiać rybki na spina np. pstrąg, kleń.:cool:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 years later...

Ja zaopatrzyłem się w klej Stormsure, na szczęście jeszcze nie musiałem go użyć. Alternatywą może być też elastyczny klej firmy PATTEX Extreme repair. Drogi, bo za 8g tubkę trzeba wyłożyć ok. 15zł, ale godny polecenia.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 years later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

Privacy Policy