Jump to content

Rzeka Strug

Recommended Posts

• 3 weeks later...
  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...

Dzisiaj chwila na Strugu.

Szaleństwa nie było. Zero kontaktu z rybą na spinning. Jeden ładny okoń jakieś 22cm na bolonkę.

No i pierwsza od trzech lat kontrola PSR.

Widać chyba, że Panowie ruszą z kopyta w tym roku...

No i fajnie ;)

Życie w Strugu dawno umarło, tony śmieci na brzegu i rury z szambem robią swoje. Syf, kiła i mogiła... Cud że pływają tam w ogóle jakieś żywe ryby..

Ten syf jest nie do zwalczenia,bo po prostu tacy ludzie tam mieszkają."Wypaśne" domy od strony drogi a z tyłu śmieci spychane do rzeczki i nielegalne odprowadzanie ścieków.Gmina Błażowa nie robi w tej sprawie nic bo to ich mieszkańcy,znajomi. O przepraszam,jakieś 2 lata temu na kilku mostkach założyli przecudnej urody tablice informujące o zakazie zanieczyszczania Strugu i to tyle.Brawo ! Tak wygląda "Dolina Strugu" .

Nie tylko ta rzeka jest taka zanieczyszczona bo jest wiele innych podobnych aż żal patrzeć.

Władze władzami ale przede wszystkim to ludzie od pokoleń tak postępują.

Chodzi tu o wychowanie,kulturę i o trochę oleju w głowie!

Na mojej rzeczce jak zobaczyłem co się stało z super miejscówką to prawie zawału dostałem jakiś debil wyrzucił worek ze starymi pampersami i cały dołek był nimi wyścielany w tamtym sezonie ładne kropki tam łowiłem a teraz aż przykro patrzeć w to miejsce.:eek:

• 3 weeks later...
  • 2 weeks later...

Taki dziś chaotyczny wypad na Strug w poszukiwaniu Klenia. Zauważyłem 4 Świnki wielkości 30-40 cm z pleśniawką.

Kilka brań na woblerki, ale tylko taki amator Pstrągów 25 cm dał się złowić. Wymiarowego Klenia jeszcze nie widać.

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować