Jump to content
lukxes

Rzeka Strug

Recommended Posts

W godz. 9-11 boczny trok. Uwiesił się szczupak i kilka okoni.

Dzisiaj odwiedziłem rzekę i jedno branie okonek dla kota oraz zawitali Strażnicy z PSR-u, a potem zero brań.

Witam

Łowił może ktoś z Kolegów na odcinku Chmielnik - Tyczyn? są tam jakieś ryby jeszcze?

Wczoraj fragment strugu w okolicy mostu na Kwiatkowskiego. Efekt: 3 okonie na paprocha w godzine: 17-18 :) Testowałem nowy kij, ładnie pracuje.

Z zapałem na okonie dziś od około 8:30 do 12:30 dwa... szczupaki z czego jeden zwiał. Dość mocno wiało i woda brudna. Aż moja żyłka zmieniła kolor :S

Hej wszystkim ;)

Gdzie najlepiej się wybrać na pstrągi ze spinem?

Jeżeli chodzi o Strug to raczej cały zarośnięty więc ciężko będzie

Teraz to na.....San.

Strug jest mega zarośnięty teraz ...na całej długości, a tam gdzie są pstrągi to juz na pewno .. gałęzie sięgają do samego lustra wody.

Ja bym szukał na innych rzeczkach w okolicy (prv :) ) albo jechał na San.

Szkoda zdrowia na Strug o tej porze roku, chyba ze lubisz filmy z Rambo i te z wojny w Wietnamie .. to warunki bedziesz miał podobne. Sugeruje od mostu w Tyczynie (tego od strony Kielniarowej) albo od mostu w Borku (tego do Sanktuarium) w górę ...o ile jest tam jeszcze coś wody ...

Byłem dzisiaj na krótkim rekonesansie na przyujściowym odcinku i w 1,5h jeden 20cm klenik. Woda zielona, przejrzysta na jakieś 25-30 cm, stan normalny.

Nad ryjakiem w Nowym Borku na całej długości od cmentarza do mostu poprzedzającego wyznaczona linia brzegowa palikami. Czyżby brali się za regulowanie?

Koledzy wiecie może czy w strugu płynie mętna woda po deszczach :) ?

Dzisiaj rano około 6.30 w na ulicy Kwiatkowskiego widziałem setki śniętych  lub półżywych   ryb które płynęły z prądem.

Ktoś się orientuje co się stało?

WIOŚ jak dostanie zgłoszenie, to pewnie będzie podobnie jak to ma miejsce z truciem Wisłoka w Trzebownisku. Przyjadą po 2-3 dniach wezmą próbki wody i stwierdzą, że to przyducha. Tak jest dla nich najłatwiej i najszybciej. Po co sobie życie utrudniać i szukać winnego?!

w poniedziałek pod wieczór byłem na strugu w okolicy mostu na Kwiatkowskiego i jeszcze nic nie było, możliwe że to po nocnej burzy która szalała nad okolicą ;)

btw. krąpie bardzo ładnie brały ;)