Jump to content

Rzeka Strug

lukxes
 Share

Recommended Posts

Ten kto pisze o zarybieniu rzeki 500 sztukami palczaka (jako pozytyw mający rzucić dobre światło na działalność PZW), musi mieć nieżle zryty beret, tyle to wpuszcza się do oczka wodnego. Wstyd wspominać o takim pseudo zarybieniu.

W dniu 31.03.2021 o 21:32, tedi62 napisał:

Ten kto pisze o zarybieniu rzeki 500 sztukami palczaka (jako pozytyw mający rzucić dobre światło na działalność PZW), musi mieć nieżle zryty beret, tyle to wpuszcza się do oczka wodnego. Wstyd wspominać o takim pseudo zarybieniu.

100 na 100 .

Informacja o zarybieniu, przy którym byłem, była odpowiedzią na niczym nie podpartą teorię o braku takowych zarybień. Informacje o wszelkich zarybieniach PZW przekazuje z 5 letnim opóźnieniem, więc na razie informacji brak.

A ten, co uważa, że było to z mojej strony rzucanie dobrego światła na ten chory związek, sam chyba ma zryty beret, jeśli doszedł do takiego wniosku i do tego posądza o to innych. :lol:

Ps.  A może to frustracja wynikająca z braku kontaktu z tą szlachetną rybą, spowodowany niekoniecznie  brakiem zarybień? 100/100 :lol:

Hmmmmmmm......................:o:confused:..........ambitne doglądanie i zajmowanie się rz. Strug przyjęło na siebie koło nr.31...........z tego co mi wiadomo, to skończyło się na wbiciu tablicy informującej o początku wód pstrąga i lipienia, a do tematu zarybień zarybień rzeki, w/w koło podchodzi jak do głaskania jeża.

co roku na wiosne śmietnik w strugu <_<

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

• 1 month later...
  • 4 months later...