Jump to content

Droga wzdłuż Wisłoka


frankozola
 Share

Recommended Posts

Witam, część z Was już na pewno o tym wie, i widziała już budowę, część pewnie jeszcze nie.

(nie znalazłem tematu w wyszukiwarce więc dodaję).

Temat dotyczy budowanej drogi wzdłuż Wisłoka - zostanie połączona ul. Ciepłownicza z Rejtana. Wielu z Nas wędkujących w tym terenie zauważyli jaka jest górka po prawej stronie rzeki, nie tak dawno w tamtych terenach był problem z usuwającym się gruntem. Ale już mniejsza z tym, najgorszy dla mnie jest przebieg tej drogi, wczoraj tam byłem (korzystając z tej górki mam bliziutko nad wodę), jak droga powstanie to nie dość że przechodzenie z całym majdanem przez drogę to jeszcze ciągły hałas jadących samochodów. Nie wspominając o hałasie i zniszczeniach spowodowanych przez różne koparki, walce itp.

Mówiąc krótko - była tam cisza i spokój..

http://www.nowiny24.pl/apps/pbcs.dll/article?AID=/20100625/RZESZOW/33656346

Edited by frankozola
Link to comment
Share on other sites

Droga jak droga, na pewno dla wędkarzy to będzie nikła przyjemność z wędkowania. No ale rybkom myślę że nie będzie to aż tak przeszkadzało po jakimś tam czasie. Swoją drogą inwestycja dobra, bo kto jeździ tamtędy wie jak ciężko tam się przebić w godzinach szczytu i nie tylko. Lepsze to, niż wyimaginowane kładki Ferenca.

Link to comment
Share on other sites

Szczerze mówiąc stoję tam często w korku, więc rozumiem założenie. Jesteśmy w mieście, trudno się dziwić, że mogą być inwestycje, a część z nich zawsze będzie konfliktowa. Nasza rola taka, żeby obserwować czy nie dzieje się krzywda samej rzece, np. podczas prac budowlanych. Ciekawy jestem jak będzie przechodzić droga w okolicach skarpy. Chyba będą musieli podnieść grunt do góry o kilka metrów i jednocześnie dość skutecznie wzmocnić brzeg bo przebiega po zewnętrznej stronie zakrętu. Ciekawe też jak będzie zdrenowana droga. Mam nadzieję, że nie bezpośrednio do rzeki.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

Privacy Policy