Jump to content

Zalew Chlebianka Jedlicze


ignac15
 Share

Recommended Posts

  • 10 months later...

Trochę nie wczas ale , tak łowiłem.Trzy wypady w tamtym roku,każdy zaowocował miarową rybą w sumie 2 sandacze około 60 cm i sum 110 cm. Po za tym małe się wieszały sandacze. Po kilku wypadach bezskutecznych na Sieniawę i Solinę, doszedłem do wniosku że jeszcze z takich małych zbiorników komercyjnych można coś wydłubać.

Pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Nie łowiłem tam, ale w zeszłym sezonie było bardzo głośno na temat tego bajorka. Dochodziły mnie słuchy o łowionych tam sumach, które muszą być sporą atrakcją dla miłośników rybiego mięska (filmiki z 'holowania', pełnego obserwatorów oraz wyrafinowanego słownictwa można znaleźć na stronie łowiska). Ponoć zjeżdżała się tam masa ludzi spoza okolic Jedlicza, np. Gorlice, trudno było o znalezienie wolnego miejsca. Ogólnie rzecz biorąc może być to ciekawa alternatywa na te bezrybne czasy, chociaż mi i tak większą satysfakcję sprawia złowienie ryby z dzikiej wody.

@olo1,

Rybki złowiłeś na spinning?

Link to comment
Share on other sites

Witam,rybki złowione zostały na żywca,ale i na spina też idzie złowić tylko potrzeba trochę czasu.

Ja też wolę łowić na tzw. wodach dzikich,zmusiło mnie do spróbowania skoro po tylu wypadach i żadnych efektów.:confused:

Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...
  • 11 months later...

Łowiłem tam kilka razy wyniki leszcz 28cm , karasie i raz na nocy nad ranem 30 minut przed zakończeniem wydłubałem karpia na 56cm co było niemiłe dla innych wędkarzy bo po całej nocy tylko 2 karpie były złowione ale takie jest wędkarstwo.Gdy raz byłem z kumplem na nocy złowił 3 karpie i amura na 40 cm.Ogólnie uważam że ten zbiornik jest ok i obfitują tam w ryby nawet węgorz (na moich oczach jakiś wędkarz go złowił na czerwonego nieduży ok 40 cm) po za tym podobno komuś po 2 godzinach holu zerwał się sum na 2m duże tołpygi to też tam nie rzadkość więc kto wie jakie tajemnice skrywa ta woda.Co do zbiornika to ogólnie zamulony i dość płytki 1-1,5 (nie wiem jaka maksymalna głębokość) podobno najlepsze łowiska to zaraz obok wyspy i jedno na samym końcu patrząc od strony parkingu w tym roku jeszcze tam nie byłem ale w sierpniu na pewno zaliczę wyjazd.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
  • 6 months later...
  • 1 year later...
  • 3 months later...
  • 2 weeks later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

Privacy Policy