Jump to content
nug

Stawy w Weryni

Recommended Posts

tak mnich przeciekał od strony pól i woda uciekała 

Edited by krystek

Orientuje się ktoś czy w niedzielę na stawie nr 1 nie ma zawodów? Chciałbym się wybrać po dłuższej przerwie, ale boje się rozczarowania.

23 godziny temu, jędrekm napisał:

Orientuje się ktoś czy w niedzielę na stawie nr 1 nie ma zawodów? Chciałbym się wybrać po dłuższej przerwie, ale boje się rozczarowania.

Na temat zawodów nie wiem nic. Dzisiaj byłem na stawie na tablicy ogłoszeń przed stawem żadnych informacji na taki temat nie było więc chyba raczej niema :) A co do rozczarowania to możesz się rozczarować samym poziomem wody jak jest na stawie ... Dzisiaj karpiarzy 0 kilku spinningistów tylko.

Byłem wczoraj, bez wyników. Zakończyło się na dwóch braniach, jedno na kulkę, jedno na dumbelsa. Lowilem karpiówką i feederem. 

Jestem w szoku jak ubyło wody, nie byłem od wiosny.

Wyniki jak na tą porę roku nie były złe. Dwa karpiki 9,200 i około 4kg w ciągu 3 godzin. Z wyniku jestem zadowolony.

Guest

Jakim prawem pływasz tam pontonem? Na stawach jest zakaz wywożenia i łowienia ze środków pływajacych, wyjątkiem jest debilne zezwolenie na używanie modeli zdalnie sterowanych(oprócz zawodow), które wydane byc nie powinno, na tak małych stawach. 

Edited by Guest

Naprawiali mnicha... muszę wyjaśnić bo mnie chłopaczki zabiją przez internet

Guest

No sorry, to co wstawiłeś wyglądalo dwuznacznie

Witam, łowi ktoś już na stawie nr.1 ?? Dzieje się coś ciekawego czy jeszcze nie bardzo ?:)

Już  się coś  na  jedynce rusza,  dziś  piękny lin 45 cm,  1, 6 kg,  i kilka małych  karpików,  widocznie  z zarybienia.  

I dodatkowo  kontrola z SSR,  zwracali mocno  uwagę  na posiadanie  maty karpiowej i podbieraka,  należy  pamiętać  że każdy  powinien  mieć  swoją, a także na wypełnianie rejestru  nowym(starym)  sposobem

Witam koledzy,

Podobno Tyszkiewiczowie przejmują majątek na Weryni. Czy wie może ktoś co się stanie z Pałace i czy stawy nadal pozostaną pod opieką PZW ?? 

Dnia 23.04.2018 o 13:58, hubidem30 napisał:

Witam koledzy,

Podobno Tyszkiewiczowie przejmują majątek na Weryni. Czy wie może ktoś co się stanie z Pałace i czy stawy nadal pozostaną pod opieką PZW ?? 

Znając PZW tu [email protected]#$ wszystko z roku na rok jest coraz gorzej. Wiedzą tylko jak wyciągnąć pieniążki i tyle.  

Proszę sprawdzić co się dzieje 3 karpie  kolejnie znosi wiatr 

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

5 minut temu, rafaello8484 napisał:

Proszę sprawdzić co się dzieje 3 karpie  kolejnie znosi wiatr 

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Czyżby sytuacja podobna jak w zeszłym roku ??;/ Oby nie ,bo wtedy padło "kilka" ładnych rybek...

Na no killu a grobli która jest poprawiana w krzakach na całej długości leży 60 sztuk ryb nawet po 10 kg sztuki niech ktoś to sprawdzi !!!! Wszystkie ryby ściąga wiatr 

Podobna sytuacja jest na TC Dębica, z informacji w kole GRYF Dębica, dowiedziałem się, że  Okręg Rzeszów jest poinformowany o sytuacji. 

To jest choroba bakteryjna, padaja karpie czasem tolpyga, inne ryby nie. Jak sie tego nie wyleczy to za rok wiosną bedzie to samo. Tak jest w tej chwili na wielu stawach. U siebie od niedzieli wyjolem 27 ladnych szt. Wlasnie podalem z karmą antybityk i tak przez kilka dni. Zobaczymy czy pomoże.