Jump to content
nug

Stawy w Weryni

Recommended Posts

dzięki w sumie cena kosmos a ryb brak dobrze że no kile zrobili bo nie wiem co by to było  

3 godziny temu, krystianCarp napisał:

dobrze że no kile zrobili bo nie wiem co by to było 

Marzenia ściętej głowy! Kogo i gdzie byś się nie zapytał, to wszyscy są za tym. A tylko się odwróć i udawaj, że nie widzisz i jest KILL.

Ktoś tu wyliczył, 8% jest za. A reszta gdzie!?  Czyli co? Karta MUSI się wrócić!

Zdają i słono płacąc za prawo jady otrzymuje je się, i tu jakoś nikt nie płacze, że musi się wrócić. Takich przypadków można by mnożyć, gdzie się płaci i się nie wraca, ale karta musi się wrócić.

Edited by kubus

7 godzin temu, kubus napisał:

Marzenia ściętej głowy! Kogo i gdzie byś się nie zapytał, to wszyscy są za tym. A tylko się odwróć i udawaj, że nie widzisz i jest KILL.

Ktoś tu wyliczył, 8% jest za. A reszta gdzie!?  Czyli co? Karta MUSI się wrócić!

Zdają i słono płacąc za prawo jady otrzymuje je się, i tu jakoś nikt nie płacze, że musi się wrócić. Takich przypadków można by mnożyć, gdzie się płaci i się nie wraca, ale karta musi się wrócić.

Troche nie tak z prawkiem, zdajesz raz i jeśli nie kozaczysz i nie łoisz to masz, a karta platna co rok. Ale i tak płace i jeżdże na ryby choć nie koniecznie łowie.

Edited by robin

16 godzin temu, kubus napisał:

Łowie sporadycznie rocznik 95 nigdy ryby z pzw nie wziąłem 

W dniu 28.01.2019 o 13:24, pawelll_89 napisał:

Do tego cała masa porozumień w PZW Rzeszów...

O tak zdecydowania cała "masa" :D Hehe. Ten nasz okręg to taki zapyziały :( Nie wiem czy w tym roku nie dam zarobić łowiskom komercyjnym a PZW odpuszcze. Temat do przemyślenia jeszcze :)

Tarnobrzeg prawie cały wschód ma, niestety nie ma Rzeszowa, bo bym opłacił w Tarnobrzegu.

Teraz niedaleko jedynki ma być obwodnica jeśli dobrze myślę to już takiej ciszy nie będzie:(((

Witam,jak z braniami karpiowatych i linów,dzieję się coś?
Mam zamiar pojawić się w niedziele,wiec robie obeznanie terenu ;)

I jak sytacja na werynii? Mam.pytanie jako, że tam nie byłem nigdy a widzę na mapie, że to kilka stawów może ktoś opisać na który warto się udać coś połowić na metode?

Po tych opadach to w rejonie Kolbuszowej, Rzemienia może być różnie.  Lepiej sprawdzić czy dojedziesz. 

Guest

Na stawie nr 1 na tym weekndzie zawody karpiowe, więc jak chcecie jechać, to nie wcześniej niż jutro koło południa. Dojazd bez zmian, powódź już przeszła w cholerę. Pytanie co i w jakiej ilości chcesz połowić, ale wg mnie z metodą to najlepszy tzw 'no kill', czyli własnie staw nr 1:)

Jakie zawody? W wykazie zawodów PZW nic nie ma na ten temat. 

22 godziny temu, kedar napisał:

Jakie zawody? W wykazie zawodów PZW nic nie ma na ten temat. 

Jakieś Januszowe 

Wie może ktoś jak z nocnym łowieniem na Weryni? W regulaminie pisze tylko o zakazie na no killu.

15 godzin temu, pompa123 napisał:

Wie może ktoś jak z nocnym łowieniem na Weryni? W regulaminie pisze tylko o zakazie na no killu.

Wolno łowić w nocy poza tym "no kill"owcem 

10 godzin temu, kriko napisał:

Wolno łowić w nocy poza tym "no kill"owcem 

Ok dzięki 😉

Posted (edited)

witam ,koledzy wiecie gdzie w okolicach  mógłbym kupić karpia do zarybienia stawu prosze o pomoc 

Edited by krystianCarp

Werynia została bardzo ładnie zagospodarowana. Jest wiele tablic, są sanitariaty i wiata. No i jest tablica z regulaminem łowiska który wszystko wyjaśnia. Obecnie jset to jedno z najciekawiej zagospodarowanych miejsc w naszym Okręgu.