Jump to content

Stawy w Weryni

Recommended Posts

W poprzednich latach małe sumiki można było połowić w okolicach Rojax-u, Sanofi. Skoro były małe to myślę, że pewnie i nie jeden większy by się tam znalazł. Osobiście nie łowiłem, ale znajomi tam właśnie łapali :)

• 3 weeks later...
25 minutes ago, jędrekm said:

Znalazłem pokrętło Elektrostatyka od oparcia. 

O kurcze, takie brania że chłopów z fotela wyrywało, a ja głupi na Lipie pojechałem...

• 2 weeks later...

Witam nie wiecie może czy na weryni na nokilu nie ma jutro zawodów w kalendarzu zawodów niby pisze że są od 27-30 . 06 tylko nie nie pisze na którym stawie a nie chciał bym jechać na darmo? 

Witam.

Czy na stawach w Werynii można używać łódki zdalnie sterowanej ? Nie pisze nic w regulaminie PZW na ten temat. Może występuje jakiś zapis wewnętrzny łowiska?

Chciałbym okazjonalnie z niej skorzystać dla urozmaicenia wędkowania. Głownie mam na myśli staw 1 i 3. Z informacji które posiadam nie ma takiego zakazu, natomiast wole się upewnić, aby nie mieć nieprzyjemności nad wodą podczas ewentualnej kontroli. Z góry dziękuję za pomoc.

15 godzin temu, FcCris napisał:

Witam.

Czy na stawach w Werynii można używać łódki zdalnie sterowanej ? Nie pisze nic w regulaminie PZW na ten temat. Może występuje jakiś zapis wewnętrzny łowiska?

Chciałbym okazjonalnie z niej skorzystać dla urozmaicenia wędkowania. Głownie mam na myśli staw 1 i 3. Z informacji które posiadam nie ma takiego zakazu, natomiast wole się upewnić, aby nie mieć nieprzyjemności nad wodą podczas ewentualnej kontroli. Z góry dziękuję za pomoc.

Witam, na stawie nr.1 no kill można używać łódek zanętowych. Uprzedzam, że czasami sobie ludzie pływają po zestawach, wpływają w nieswoje obszary.

Dnia 28.06.2020 o 11:48, lukas5242 napisał:

Witam, na stawie nr.1 no kill można używać łódek zanętowych. Uprzedzam, że czasami sobie ludzie pływają po zestawach, wpływają w nieswoje obszary.

Witam.

Chciałbym się dopytać czy istnieją jakieś wewnętrzne przepisy łowiska regulujące używanie  łódek zdalnie sterowanych na stawach w Weryni? Ja nie znalazłem informacji na ten temat wiec zakładam ze nie ma zakazu. Czy mógłby ktoś jeszcze na forum odnieść się do tematu i wskazać miejsce gdzie mogę znaleźć o ile istnieją takie informacje. Dziękuję.

• 3 weeks later...
  • 1 month later...

Słabo z braniami,  tak jedno na kilka godzin z tego co po chłopakach widziałem. Pod lasem 7 wyholowali, my troszkę słabiej, ale podbieraka zamoczony. 

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

• 5 weeks later...
  • 4 weeks later...

Dno zaczyna się od 0 do 100 metrów a nawet i wiecej jak to na stawch  i jest wybetonowne  zelbetonem  ,najlepiej  marker i sam wybadasz dno   i bedziesz z siebie dumny  pozdrawiam .

W dniu 14.10.2020 o 16:21, kreator napisał:

Dno zaczyna się od 0 do 100 metrów a nawet i wiecej jak to na stawch  i jest wybetonowne  zelbetonem  ,najlepiej  marker i sam wybadasz dno   i bedziesz z siebie dumny  pozdrawiam .

No.