Jump to content

Łowiska prywatne okolice Rzeszowa


SpawN

Recommended Posts

Witam, w związku z tym że idzie weekend majowy chciał bym się wybrać na rybki. Niestety raczej nie dam rady opłacić w tym roku karty wędkarskiej więc może ktoś zna łowiska prywatne w okolicach Rzeszowa.Jeśli zły dział to proszę o przeniesienie.Pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

A ja mam z innej paki pytanie, może ktoś wie gdzie są stawy prywatne w okolicy Rzeszowa gdzie można połowić dużo karpików, nie chodzi mi nawet o wielkość. Tylko chciałbym dziewczynę podszkolić w holu rybek a jak wiadomo na płociach niewiele się nauczy. Wcześniej takim łowiskiem były stawy w Głogowie, ale teraz na grubo tam wydobywana ziemia jest więc odpadło.

Link to comment
Share on other sites

Rajszula to łowisko gdzie niewiele się dzieje, powiem inaczej: jak przypali słońce, nie ma co się wybierać, bo na metr kwadratowy brzegu przypada mniej więcej 3 plażowiczów. Generalnie łowić można tam wcześnie wiosną, w dni deszczowe i zimne jesienie, tyle że w październiku już zamykają łowisko:confused: Śmieszna woda jak na wodę "licencjonowaną"

Link to comment
Share on other sites

Na rajszuli jeszcze się nie kąpią, zacznie się dopiero w maju. I zrobili rogatki, teraz nie można dojechać nad samą wodę. Co do karpików to staw browarny w Łańcucie. Wprawdzie okolica do dupy jednym słowem, ale z takiego bajorka co chwila coś brało.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

witam, odswiezam temat, szukam prywatnego lowiska w okolicach rzeszowa, mialem spora przerwe w wedkowaniu, karty jeszcze nie oplacilem, chce zabrac znajomych i zachecic ich do wedkarstwa. najlepiej zeby byl to staw typowy dla wedkarzy bez plazowiczy.

Edit:Proszę o zapoznanie się z Regulaminem pkt.7.Witamy na forum PSW.

Edited by rapala
Link to comment
Share on other sites

  • 8 years later...
Godzinę temu, jon987 napisał:

Pan Ryba

i tu sie mylisz, Łowisko jest prywatnego inwestora który nie jest wędkarzem i w sumie tylko wykłada kase na to, a pan ryba jest to człowiek który wyczuł okazje do promowania swojej paszy i dlatego się reklamuje w taki sposób że każdy myśli że łowisko jest jego :D

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...

Important Information

Privacy Policy