Jump to content

Kulki proteinowe domowej roboty.

Recommended Posts

Jako że nie posiadam jeszcze dostatecznej wiedzy żeby komponować własne miksy, będę chciał kupic jakiś gotowy miks i tu pytanie: czy miał ktoś z was styczność z miksami JetFish lub MassiveBaits? Ewentualnie miksy jakich firm warto zakupić?

@Jogo 2 lata temu jechałem na miksie Massiva VooDoo. Miks sie dobrze sprawdził i rybki go polubiły. Tylko lekko go " dopalałem" ekstraktami itp. Ogólnie Massive robi dobre miksy jak i komponenty. Teraz biore od nich właśnie komponenty.

Z mixami oraz komponentami Jet Fish mam do czynienia odkąd ta firma pojawiła sie kilka dobrych lat u nas w kraju. Najczęściej używam Żółty Impuls, Robin Red oraz Maxibird każdy oddzielnie lub ich kombinacje w zależności od pory roku dopalane różnymi dodatkami tak owocowymi jak i typu natural food. Na kulki z w/w mixów połowiłem naprawdę sporo amurów . Mixy które wymieniłem mieszczą sie w rozsądnych widełkach cenowych co w przypadku obfitego nęcenia na pewno jest zaletą. Reasumując : polecam produkty tej marki.

Z mixow Massivebaits używałem Kruchy Killer , dobrze dopalony liquidem o podobnym zapachu sprawdzał mi sie latem na jednej z przemyskich zwirowni. Massivebaits ma świetne komponenty , może nie tanie ale naprawdę jest w czym wybrać. Na pewno polecam ich pelety, dobre jakościowo i w przyzwoitych cenach. Na duży plus , kontakt , doradztwo oraz terminowość przesylki.