Jump to content

Zawody spinningowe "KLEŃ Wisłoka"


dred

Recommended Posts

Koło Kleń Strzyżów zaprasza wszystkich chętnych na IV otwarte zawody z cyklu "KLEŃ Wisłoka",które odbędą się 17.06.2012 roku na rzece Wisłok.Zbiórka zawodników o godz. 6:00 obok mostu drogowego w miejscowości Strzyżów.Zapisy i wpłaty przyjmuje kolega Mariusz Machnica do dnia 05.06.2012 (ostateczny termin wpłaty) ,ul.Łukowa 18A, 38-100 Strzyżów - startowe 30zł

Wpłaty na konto, nr.: 13 1240 2672 1111 0000 3267 1014

w tytule przelewu wpisać " KLEŃ WISŁOKA ''

Do punktacji zaliczane będą tylko klenie.Zawodnik przekłada komisji sędziowskiej jedną najdłuższą rybę z prawidłową dokumentacją fotograficzną - uczestnicy zobowiązani są do posiadania cyfrowego aparatu fotograficznego lub telefonu z aparatem.

Startujące osoby z poza Okręgu Rzeszów na czas zawodów będą zwolnione z wnoszenia opłat za wędkowanie w godzinach zawodów .

Dojazd na łowisko ( jak i z niego ) w własnym zakresie :D .

Ramowy harmonogram zawodów:

06:00 - zbiórka obok mostu drogowego w Strzyżowie

07:00 - wyjazd zawodników na łowisko

13:00 - powrót z łowiska

13:00-14:00 - posiłek , liczenie wyników

14:00-15:00 - ogłoszenie wyników ,wręczenie nagród,zakończenie zawodów

Mapka dojazdowa:

Zawody Strzyżów - Google Maps

Link to comment
Share on other sites

Na prośbę organizatorów przedstawiam skan zaproszenia na te zawody. W załączniku znajdziecie wszystkie ważne informacje. Gdyby ktoś miał jakieś pytania czy wątpliwości, to na pewno w tym wątku znajdzie na nie odpowiedź. Sam uczestniczyłem w zeszłym roku w tych zawodach i szczerze polecam. Jak dla mnie najlepsze zawody spinningowe organizowane w Okręgu Rzeszowskim. Do zobaczenia.

klen.pdf

Link to comment
Share on other sites

A w razie jak zawody nie odbędą się np.duża woda ,to jak kasa wróci do właściciela jeśli pieniądze przeleję na podane konto.... I czy nie można zapłacić te 30 zeta na miejscu na w dniu zawodów?;)

Link to comment
Share on other sites

Witaj,

W ubiegłym roku razem z tatą dokonywaliśmy wpłaty wpisowego na miejscu przed zawodami podobnie, jak wielu innych zawodników. Patrząc na regulamin na stronie strzyżowskiego koła myślę, że i tym razem będzie podobnie. Temat najlepiej skonsultować z Kolegą Mariuszem Machnicą. Numer telefonu komórkowego dostępny na stronie koła "Kleń 30 Strzyżów.:)

Link to comment
Share on other sites

Koledzy przygotowanie takich zawodów wymaga wiele wysiłku i zamówienia określonej liczby np posiłków czy upominków dla zawodników. Jest to raczej trudne jeśli organizator nie zna dokładnej liczby zawodników. Myślę, że konieczne jest dokonanie wpłaty na konto. Można oczywiście skontaktować się bezpośrednio z organizatorem i z nim to ustalić. Pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

Chętnie się zjawię na tych zawodach - choć (co prawda) szansa na to, że złowię w ich trakcie przyzwoitego klenia na spina jest mniej-więcej taka, jak to, że Polska będzie drugą Japonią :D - ale zawsze coś podpatrzę u lepszych wędkarzy, zakupię jakiegoś woblerka, porozmawiam z inteligentnymi ludźmi itp.

PS

Mogę zabrać na pokład 2, może 3 osoby z okolic Mielca, bądź też "zgarnąć" kogoś po drodze - razem będzie weselej :) - kontakt na PW.

Link to comment
Share on other sites

Jako organizator tych zawodów muszę wyjaśnić kilka spraw Mateusz owszem zgodziłem się na wpłatę wpisowego na miejscu kilku osób ale należy pamiętać że musiałem założyć kasę ze swoich i było to po raz ostatni nie jestem instytucją rozdającą pieniądze w razie nie stawienia się zawodnika , w ogłoszeniu jasno i wyrażnie podano termin wpłaty i numer konta dla zawodników nie mogących wpłacić na miejscu - nie wprowadzaj ludzi w błąd i nie rób dodatkowego zamieszania . Jeżeli z różnych względów zawody nie odbyły by się w ustalonym terminie np. duża woda

zawody zostają przeniesione na inny termin , co zostanie w odpowiednim czasie ogłoszone na stronach internetowych , naszego koła , PSW , i wędkowanie . pl. , tak że nie ma możliwości aby kasa za wpisowe gdzieś wsiąkła , w ostateczności mam numery kont kto mi przelał wpisowe i zwrócę pieniążki . Myślę że wyjaśniłem częściowo wszystkie niejasności . Zapraszam wszystkich zainteresowanych bo naprawdę warto , będzie możliwość kupna woblerków w wykonaniu hand made z Zamościa i gwarantuję wspaniałą atmosferę . Pozdrawiam pikador .

Jeżeli macie jakieś pytania dzwońcie bezpośrednio do mnie nr. tel. 692 790 996 .

Link to comment
Share on other sites

Do wszystkich zainteresowanych udziałem w zawodach KLEŃ WISŁOKA 17.06.2012 nastąpiła zmiana zbiórki . Spotykamy się pod mostem drogowym w Żarnowej czyli tam gdzie organizowany był zlot PSW . Wszystkie inne ustalenia bez zmian . Pozdrawiam pikador

Link to comment
Share on other sites

... szansa na to, że złowię w ich trakcie przyzwoitego klenia na spina jest mniej-więcej taka, jak to, że Polska będzie drugą Japonią :D

Skoro ma być druga Japonia albo Irlandyja również bym się pojawił. Pytanie: czy wybiera się ktoś z okolicy ? W mojej srebrnej strzale zmieści się 4 w porywach 5 osób z kierowcą. Zawsze to kupą raźniej ;)

Link to comment
Share on other sites

Chcę poinformować wszystkich którzy zapisali się i wpłacili startowe na zawody że najpóżniej w piątek tj. 15.06 podam czy zawody odbędą się w wyznaczonym terminie czy zostaną przeniesione na inny termin . Mam nadzieję że stan wody na Wisłoku nie ulegnie pogorszeniu i spotkamy się w niedzielę .

Link to comment
Share on other sites

ZE WZGLĘDU NA WYSOKI STAN RZEKI WISŁOK I CIĄGLE PADAJĄCY DESZCZ ZMUSZENI JESTEŚMY PRZENIEŚĆ ZAWODY '' KLEŃ WISŁOKA '' NA DZIEŃ 30 CZERWIEC [ SOBOTA ] POZOSTAŁE USTALENIA BEZ ZMIAN .

Wiem że może to trochę uciążliwy termin sobota ale nie mamy innych możliwości , lecz wierze że Ci co się zapisali tak sobie zaplanują obowiązki że dojada na zawody . POZDRAWIAM :):beer:

Link to comment
Share on other sites

Wielka szkoda, zmontowaliśmy pięcioosobowa ekipę z Bieszczad, bo słyszeliśmy, że super impreza. Niestety w tym wypadku odpadamy, gdyż 30.06 mamy u siebie pierwszy dzień II Pucharu Głowatki. Może za rok się uda, startującym życzę "połamania".

Link to comment
Share on other sites

Pojawię się i w tym "przesuniętym" terminie - szkoda tylko, że zawody nie odbędą się 1 lipca - mógłbym sobie w ramach "przerywnika" porzucać za brzaną - może przenocuję pod mostem :D, aby nie jeździć po to samo dwa razy.

PS

Nadal mogę zabrać na pokład kogoś z okolic Mielca czy Sędziszowa Młp.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

No to Panowie do zobaczenia jutro , pogodę zamówiliśmy piękna napoje chłodzące wskazane :beer:, wodą także ok, oby rybki gryzły tzn kluski jak największe :D. Przypominam zbiórka o godz 6:00 pod mostem w miejscowości Żarnowa tam gdzie był ostani Zlot :)

Link to comment
Share on other sites

Na zawodach spotkałem wielu naszych forumowych kolegów, atmosfera była przesympatyczna, jedzonko smaczne, sponsor hojny - i chociaż z rybami miałem jedynie kontakt wzrokowy, poparzyły mnie pokrzywy, a walcząc z krzakami spociłem się jak świnia :D, to i tak było super :cool::beer:.

PS

Warto wybrać się na takie zawody - zawsze można coś podpatrzeć, porozmawiać, zakupić fajne woblerki i po prostu miło spędzić czas.

Link to comment
Share on other sites

Wygrał kleń na 37cm z haczykiem. Byłem tam pierwszy raz, ale na pewno nie ostatni:). Super impreza, ekstra atmosfera i fajna woda. Na bodajże 37 startujących kilkunastu złowiło klenie, ale nie wynik był najważniejszy. Brały za to okonie.

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Wyniki po zawodach :)

Popek Łukasz Czudec 37.6

Książek Dariusz Strzyżów 33.2

Ruszała Mariusz Strzyżów 32.8

Machnica Konrad Strzyżów 32.7

Ruszała Jacek Strzyżów 31.0

Ziobro Grzegorz Strzyżów 30.1

Czusz Krzysztof Nowa Dęba 29.5

Lemcio Marcin Bieszczady 28.4

Czekirda Paweł Leżajsk 28.2

Zając Paweł Strzyżów 28.0

Tyszkiewicz Sławomir Katowice 27.4

Konieczny Piotr Krosno 27.2

Szczygieł Krzysztof Krosno 27.0

Tyszkiewicz Zbigniew Katowice 25.9

Sęp Robert Krosno 25.7

A tu kilka fotek klen wisloka 2012

Edited by dred
Link to comment
Share on other sites

  • 7 months later...

Witam wszystkich w tym roku chcę dużo wcześniej poinformować o zawodach i zmianach , rozegrane zostaną w dniu 30.06.2013 w miejscowości ZABORÓW ze względu na remont mostu kolejowego w Żarnowej , dodatkowo do rywalizacji zostanie włączony okoń za złowienie najdłuższego przewidziana jest nagroda, oczywiście zawody wygrywa najdłuższy KLEŃ wpisowe pozostaje w wysokości 30 zł. Mam nadzieję że tak szybko podany termin

umożliwi wszystkim zainteresowanym zaplanowanie sobie tak wszystkich zajęć aby móc wziąć udział w zawodach .

W razie jakichkolwiek niejasności i pytań proszę dzwonić bezpośrednio do mnie na nr. 692 790 996.

Pozdrawiam pikador :):beer:

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...

Important Information

Privacy Policy