Jump to content

Marker


Guest

Recommended Posts

@Kali oczywiście że jest legalne!! Chociaż zdaża sie że trzeba niektórym tłumaczyć że to nie jest 3 wędka!!:-)) Co do markera to moim zdaniem wystarczy najzwyklejszy!! I oznaczysz nim łowisko oraz zbadasz głębokość!!

Link to comment
Share on other sites

Dokładnie. Czasem możesz mieć jedynie problemy u niekumatych "dziadków" ze Społecznej Straży na łowiskach gdzie łowienie karpii nie jest popularne, gdy w regulaminie widnieje zapis "Zakaz stawiania bojek" bo dla nich jest to bojka. Marker wyrzucany z kija nie jest bojką.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Witam,

mam prośbę. Otóż przeglądam tak, różne strony odnośnie markerów, jednak w dalszym ciągu nie rozumiem sposobu jego działania. Jak to jest możliwe że przy wyrzucie marker znajduje się zaraz przy ciężarku? To że później wypuszczamy po +/- 30cm żyłki rozumiem, ale ta pierwsza faza jest dla mnie nie zrozumiała. Jakby ktoś potrafił, to proszę o wytłumaczenie mi tego.

Z góry dzięki za odpowiedz!

Pozdrawiam!

Link to comment
Share on other sites

Dodam jeszcze że można między markerem a ciężarkiem zamontować kawałek sztywnej rurki antysplątaniowej! Lub ciężarek zamontować na krótkiej żyłce lub plecionce i za pomocą krętlika lub szybkozłączki zamocować do żyłki głownej!

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...

Important Information

Privacy Policy